Hosting

Gecenin Ucunda Dizi Konusu ve Oyuncuları

Google News

Gecenin Ucunda Dizi Konusu ve Oyuncuları..! Gecenin Ucunda dizisi, dizi severler ile YAKINDA Star TV ekranlarında buluşacak olan dram ve aşk temalı bir dizidir. Dizinin başrollerinde Kadir Doğulu, Neslihan Atagül ve Bestemsu Özdemir birlikte rol alıyor. Dizinin fragmanları dönmeye başladı. Tanıtımların dönmesi ile beraber de dizi hakkında merak konulara artmaya başladı.

Çok vakit kaybetmeden Gecenin Ucunda dizisi hakkında bilgileri verelim. İşte Gecenin Ucunda dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Gecenin Ucunda dizisi
Türkçe İsmi: Gecenin Ucunda
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: YAKINDA
Yaş Sınırı: Yok
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Barış Erçetin
Senarist: Başar Başaran ile Emre Özdür
Yapımcı:
Yapım Şirketi: TMC Film
Başrol Oyuncuları: Kadir Doğulu, Neslihan Atagül, Bestemsu Özdemir
Türü: Dram ve Aşk
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Star TV

Gecenin Ucunda Dizi Konusu

Neslihan Atagül’ün gözünden izleyeceğimiz Macide’nin hikayesi ekranlara geliyor. Geriye dönüp baktığında hayatını yaşamadığını fark eden ve kariyerinde mutsuz olan Macide, başkalarını iyileştirmenin peşindedir. 30’lu yaşlarında olan Macide, kendini bulma ve daha önce hiç görmediği bir dünyaya girme yolunda aşk tarafından sınanacaktır.

Gecenin Ucunda dizisi, ünlü yazar Peride Celal’in aynı isimli romanından uyarlanmaktadır. Daha önce kitabı okuyan kişiler hikayeyi az çok biliyor. Bu kişiler diziyi diğer kişilere göre daha heyecanlı bir şekilde bekliyor.

Genel itibari ile bir kitaptan uyarlanan dizi ya da filmler bir süre sonra kitaptan kopuyor ve başka bir yöne doğru ilerliyor Kitap ile bu dizi arasında ileride bir kopma olacak mı yoksa baştan mı kitaba uzak bir şekilde başlayacak onu yakında göreceğiz. Bizim tahminimizi merak ediyorsanız ilk olarak romana uygun şekilde başlayacak ileride ise kitaptan yavaş yavaş kopmaya başlayacak. Fakat bu sadece bir tahmin.

Gecenin Ucunda, STAR TV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Barış Erçetin otururken, senaryosunu ise Başar Başaran ile Emre Özdür kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde Kadir Doğulu, Neslihan Atagül ve Bestemsu Özdemir yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Dizi hakkındaki yorumlarınızı da aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere ve ziyaretçilerimize iletebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Gecenin Ucunda Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Gecenin Ucunda dizisi, YAKINDA STAR TV ekranlarında dizi severler ile buluşacak. Dizi çekimleri İstanbul ve Ankara’da başladı. İstanbul’da en çok kullanılan çekim yerleri Galata ve Beşiktaş bölgeleri oldu.

Gecenin Ucunda dizisi

Oyuncu Kadrosu

Gecenin Ucunda dizisinin oyuncuları şu şekildedir;

Gecenin Ucunda dizisi

Gecenin Ucunda Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapat