Arıza Dizisi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Gerçekçi, heyecanlı ve samimi dizi izlemekten hoşlanıyorsanız Arıza dizisi tam da size göre. Show TV’nin önümüzdeki günlerde yayınlamaya başlayacağı dizi, güçlü kadrosuyla izleyicileri içine çekmeyi başarıyor. Aslında 15 Temmuz’da yayına girmeyi planlanan dizi, korona virüs nedeniyle Eylül ayında bir tarihe ertelenmiştir. Senaryosunu Ozan Aksungur’un yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Recai Karagöz yer alıyor. Bu yazımızda Arıza dizisi konusu ve oyuncuları hakkında bilgi vereceğiz.

Arıza Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Arıza dizisi konusu ve oyuncuları

O3 Medya imzalı dizi, bir gencin hayatını anlatıyor. Bu genç, oldukça dürüst ve mert bir karaktere sahiptir. Hayat yolunda kendine bir çizgi çizmiş, bu çizginin etrafını doğrularıyla çerçevelemiştir. Ancak, hem hayat hem de insanlar bu gencin hayat çizgilerinin şaşmasına neden olmuştur. Genç, kendi inandığı ve doğru diye bildiği olayların tersi ile karşılaşmıştır. Onun karşısına çıkan ters durumlar birçok mücadeleye girmesine, hayatın zor ve yanlış kısımlarını fark etmesine yol açmıştır.

Arıza Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Daha önceden Kenan İmirzalıoğlu’nun başrol oyuncusu olarak oynayacağı söylentileri olan dizide, Tolga Sarıtaş ve Pınar Deniz, Dilara Aksüyek gibi televizyon dünyasında  hızla yükselen oyuncular yer alıyor.

Tolga Sarıtaş – Ali Rıza

Daha önceden Kenan İmirzalıoğlu'nun başrol oyuncusu olarak oynayacağı söylentileri olan dizide, Tolga Sarıtaş ve Pınar Deniz, Dilara Aksüyek gibi televizyon dünyasında  hızla yükselen oyuncular yer alıyor. 

Aslen Sivas’lı olan Tolga Sarıtaş, lise eğitiminden sonra kendini oyunculuk dersi almaya adadı. Söz, Muhteşem Yüzyıl, Güneşin Kızları ve Kötü Çocuk en bilinen oyunculuk çalışmalarıdır. Tolga Sarıtaş, Arıza isimli dizinin en önemli başrol oyuncularındandır.

Ayça Ayşin Turan – Halide

arıza dizisi konusu ve oyuncuları

Hakan Muhafız, Zemheri ve Sevimli Tehlikeli isimli film ve dizilerde oynayarak adından söz ettiren Ayça Ayşin, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. 1992 doğumlu olan oyuncu, Sinop’ta doğmuştur.

Pınar Deniz

Pınar Deniz

4 Kasım 1993 tarihinde dünyaya gelen Pınar Deniz, Aşk 101, Vatanım Sensin ve Kardeşim Benim isimli dizi ve filmlerde rol almıştır. Adana doğumlu oyuncu, Mardin kökenli bir aileden gelmektedir.

Yeşim Salkım

Yeşim Salkım

Şarkıcı ve oyuncu olan Yeşim Salkım 12 Nisan 1968 tarihinde dünyaya geldi. Eşkıya, Kocamın Ailesi, Fosforlu Cevriye başta olmak üzere birçok dizi ve filmde rol almıştır.

Dilara Aksüyek

arıza dizisi konusu ve oyuncuları

Merhamet, İstanbullu Gelin ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinden tanıdığımız Dilara Aksüyek, 24 Temmuz 1987 tarihinde dünyaya geldi. Dilara Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Yeni sezonun en iddialı dizilerinden olan dizide bu isimlerin yanı sıra şu kişiler de yer almaktadır:

  1. Ali Seçkiner Alıcı
  2. Ahmet Mümtaz Taylan
  3. Levent Can
  4. Hakan Salınmış-
  5. Yağızcan Konyalı-
  6. Hazal Benli-
  7. Cankat Aydos-
  8. Cavit Çetin Güner-
  9. Yeşim Gül

Arıza Dizisi Fragmanları ve Tanıtımları (Videolar)

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu