hosting

Feyyaz Şerifoğlu

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

Feyyaz Şerifoğlu

Tam adı: Feyyaz Şerifoğlu
Doğum tarihi: ??. ??. 1991
Doğum yeri: Rize, Türkiye
Boyu: 1,8 m
Burcu: 
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Dizi Oyuncusu, Şarkıcı
Aktif Yılları: 2014 yılından bu yana
imdb-logo Feyyaz Şerifoğlu
youtube-chanel Feyyaz Şerifoğlu
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Feyyaz Şerifoğlu facebook-sayfasi Feyyaz Şerifoğlu
Başlıklar

Hakkında

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir? Feyyaz Şerifoğlu, şarkıcı ve oyuncudur.

Feyyaz Şerifoğlu, 1991 yılında Rize’de dünyaya gözlerini açmıştır. Müzik yapmaya orgcu olan anneannesi vasıtası ile başlamıştır.

İLGİLİ İÇERİKLER

Üniversite eğitimini Tekirdağ, Çorlu’da yer alan Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümü‘nde tamamlamıştır.

Müzik yaşamına 2014 yılında Enbe Orkestrası ile başlamıştır. Ajda Pekkan‘ın Antik Tiyatro, Harbiye Açıkhava ve Gösteri Merkezi gibi pek çok konser ve organizasyonunda vokalistlik yapmıştır. 2013 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanan “O Ses Türkiye” yarışmasına katılmıştır. Performansı ile Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz‘u döndürmeyi başarmıştır.

Feyyaz Şerifoğlu, şarkıcılığın yanı sıra Huawei ve Vitra gibi markaların reklam yüzü olmuştur. 2020 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanan ve Gülseren Budayıcıoğlu‘nun “Madalyonun İç Yüzü” isimli romanında uyarlanan “Kırmızı Oda” isimli dizide rol almıştır. Şerifoğlu’na bu dizide Binnur Kaya, Burak Sevinç, Burcu Biricik, Meriç Aral gibi isimler ile birlikte rol almıştır.

Şerifoğlu, önümüzdeki günlerde Kanal D ekranlarında başlayacak olan yine Gülseren Budayıcıoğlu‘nun “Camdaki Kız” isimli kitabından uyarlanan “Camdaki Kız” isimli dizide de kamera karşısına geçecektir. Dizi kadrosunda yer alan diğer isimleri öğrenmek için “Camdaki Kız Dizi Konusu ve Oyuncuları” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Feyyaz Şerifoğlu’nun Albümleri

  1. 2019 – Gidene (Single)

Filmleri ve Dizileri

  1. 2021 – Camdaki Kız (Televizyon Dizisi)
  2. 2020 – 2021 – Kırmızı Oda (Can Karakteri) (Televizyon Dizisi)

Videoları

Fotoğrafları

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu