Film & Dizi Önerisi

Camdaki Kız Dizi Konusu ve Oyuncuları

Camdaki Kız Dizi Hangi Kanalda Yayınlanacak? Ne Zaman Başlayacak?

instagram takipçi hilesi

Camdaki Kız Dizi Konusu ve Oyuncuları..! Camdaki Kız dizisi, 8 Nisan 2021 Perşembe günü Kanal D ekranlarında dizi severler ile buluşmaya hazırlanan , dram temalı bir televizyon dizisidir. Dizi, henüz yapım aşamasında olmasına rağmen bir hayli merak konusu olmayı başarmış ve pek çok dizi sever tarafından takip edilmeye başlanmıştır.

Bu yazımızda Camdaki Kız dizisi hakkında merak ettiğiniz bazı anekdotları sizlere aktarmaya çalışacağız. Dizi ile ilgili bilgiler çok net olmadığı için bazı bilgiler eksik kalabilir. Fakat bilgiler netleşmeye başladığı takdirde yazımızda güncellemeler yapılacaktır. İşte Camdaki Kız dizi konusu, oyuncu kadrosu ve tüm detayları..!

Camdaki Kız Dizi Konusu

Orijinal İsmi: Camdaki Kız
Uyarlama: Gülseren Budayıcıoğlu‘nun “Camdaki Kız” adlı romanı
IMDb Puanı: – / 10
Beyazperde Puanı: – / 5
Yapım yılı: 2021
Vizyon tarihi: 8 Nisan 2021
Yaş Sınırı:
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yapım Şirketi: OGM Pictures
Başrol Oyuncuları: Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu
Türü: Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Kanal D

Camdaki Kız Dizi Konusu

TV 8’de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde rol alan Burcu Biricik‘in hayat verdiği Boncuk ile Feyyaz Şerifoğlu‘nun hayat verdiği Can arasında imkansız bir aşk vardır. Kırmızı Oda dizisinde süren bu hikayenin sona ermesi ile birlikte pek çok dizi sever üzülmüştür.

Şimdi bu iki isim bir projede daha birlikte yer alacak. Camdaki Kız dizisinin başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu yer alacaktır.

Camdaki Kız dizisinin konusu, Gülseren Budayıcıoğlu‘nun romanı olan “Camdaki Kız” adlı eserinden uyarlanmıştır. Camdaki Kız rahat bir hayat içinde yaşamaktadır. Tek çocuk olduğu için üzerine titrenmiştir. Fakat çocukluğu yok sayılmak ile geçmiştir. Bu kızın adı Nalan’dır. Nalan’ın bir de sevdiği vardır. Onun adı da Sedat’tır.

Sedat, zincir otellleri olan Koroğlu Holding’in varislerindendir. Nalan bu şirkette işe girer ve kendisini birden Sedat ile evlilik arifesinde bulur.

Camdaki Kız Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Camdaki Kız dizisi, OGM Pictures imzası taşımaktadır. Camdaki Kız dizisi, Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır. Dizi ile ilgili şu anda hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Fakat dizinin yapım şirketi olan OGM Pictures‘in resmi İnstagram hesabından yayınlanan videoda dizinin yapım aşamasında olduğu ve çıkan haberlerin doğru olduğu belirtilmiştir.

OGM Pictures’in resmi İnstagram hesabından paylaşılan videoya https://www.instagram.com/p/CLL71gcjzf6/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Camdaki Kız Dizi Konusu

Oyuncu Kadrosu

Dizinin yayınlanacağı kesinleşince oyuncu kadrosu da yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Yazımızın üst kısımlarında Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu‘nun paylaşacağını belirtmiştik. Diğer oyuncular ise şu şekildedir.

Camdaki Kızı dizisi ile ilgili bilgiler tam olarak netleşmediği için bazı yerler boş kalmış olabilir. Dizi ile ilgili bilgiler netlik kazandığı zaman yazımızda güncellemeler yapılacaktır. Takipte Kalın..!

Camdaki Kız Dizi Konusu

Camdaki Kız Fragmanı ve Diğer Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=kWPuSPahIGA

Kaynak
Habertürk

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu