Film & Dizi Önerisi

Arayış Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Arayış dizisi sevilen iki oyucuyu bir araya getiriyor ! Mehmet Günsur ve Aslı Enver‘in baş rollerini paylaştığı dizi 14 haziranda Disney plus’ta yayınlanmaya hazırlanıyor ! Yönetmen koltuğunda, ödüllü yönetmen Emin Alper’in oturduğu yapımın, senaryosu ise Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel tarafından kaleme alınıyor. Yaz aylarında; fark yaratan bir dünyanın ve o dünyada yaşanan alışılmadık olayların kapılarını aralamak isteyenler için, soluk soluğa izlenecek bir proje diyebiliriz !

Ruhsal analizlerin, çıkış noktalarının, arayışların, vazgeçişlerin, aldanışların, boşlukların ve yeniden doğuş hikayelerinin, aynı çatı altında toplanarak, tüm şeffaflığıyla izleyiciye aktarıldığı bu güçlü kurgu, her kesimden insanın yüreğine dokunmayı başarıyor. Arayış dizisi, seyircisine; basma kalıp karakterlerden ve ezberlenen olay örgülerinden çok daha uzakta bir gerçeklik vaat ediyor. Belki de bu yolculuk sayesinde iç sesinize yönelebilir ve hayatınıza dışarıdan bakmayı deneyebilirsiniz !

Arayış Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Türkçe İsmi: Arayış
IMDb Puanı: 
Yapım yılı: 2022
İlk vizyon tarihi: 14 Haziran 2023
Yaş Sınırı: Genel İzleyici
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: –
Yönetmeni: Emin Alper
Senarist: Nükhet Bıçakçı, Özlem Yücel
Yapımcı: 
Yapım Şirketi: Ay yapım
Başrol Oyuncuları: Aslı EnverMehmet Günsur
Türü: Dram, macera
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Disney Plus

Arayış Dizisi Konusu Nedir ?

Arayış dizisi konusu…! Nisan, genç, güzel, başarılı ve aydın bir şehir kadınıdır. Ancak bu sadece onun görünen yüzüdür. Ruhsal açıdan çıkmazları, yalnızlıkları, iç çekişleri ve mutsuzlukları vardır. Kendini yaşadığı hayata ait hissetmemektedir. Adeta sudan çıkmış balık gibi yolunu kaybettiğini düşünmektedir. Bu buhranlı dönemi, onun hayatı yeniden sorgulamasına ve tüm dengelerini tekrar oturtmak istemesine sebebiyet verir. Çok sevdiği ve yakın olduğu bir arkadaşıyla, içinden geçtiği bu sancılı süreci paylaşır.

arayis dizi konusu ve oyunculari 1

Arkadaşı ile birlikte enerjilerini olumlu yönde dönüştürebileceklerine inandıkları bir ruhsal şifalanma seansına katılmaya karar verirler. Bu seansın ardından Nisan’ın arkadaşı birden bire kayıplara karışır. Nisan onu bulmak için seferber olur ve bu sırada kendisini şaibeli bir tarikatın içinde bulur. Tarikata bir müddet soru işaretleri ile yaklaşarak temkinli adımlar atmaya çalışır.

Ancak verilen vaatlerin cazibesi, zamanla onu başka bir noktaya sürükler ve bu esnada Tufan’la tanışır. Bilinmezliklerle dolu olan bu genç adamın peşinden giderek gizemli bir maceraya doğru sürüklenir. O saatten sonra Nisan ve Tufan’ın dünyasında yaşananlar ise izlenmeye değerdir.

Arayış Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor ?

arayis dizi konusu ve oyunculari 3

14 Haziranda hem yurdumuzda hem de dünyanın pek çok ülkesinde izleyiciyle buluşacak olan yapımın, güçlü bir kadrosu bulunuyor.

 • Aslı Enver
 • Mehmet Günsur
 • Defne Kayalar
 • Devin Özgür Çınar
 • İpek Türktan
 • Erol Babaoğlu
 • Begüm Akkaya
 • Erdem Şenocak
 • Eylem Yıldız
 • Şeyma Gökçe Cengiz
 • Onur Ünsal
 • Ali Yoğutçuoğlu
 • Oral Özer

Arayış Dizisi İle İlgili Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu