MaksatModa

Ev Dekorasyonunda Ayna Nasıl Kullanılır?

instagram takipçi hilesi

Dekorasyonda ayna kullanımı en fazla olan aksesuardır. Çoğu zaman da aynaların şıklığından ve gösterişinden faydalanırken, kimi zamanda odalara vermiş olduğu ferahlık ve genişlikten yararlanılır. Fakat amacınız ne olursa olsun ayna kullanımı eve ferahlık ve şıklık katar.

kapak

Salonlarınızda büyük tablo gibi kullanılan aynalar ile birlikte salonunuza farklılık katabilirsiniz. Küçük ayna kombinasyonları ile de evinizde farklı dekorasyon tarzı yaratabilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonunda Ayna Nasıl Kullanılır?

mutfak için ayna

Mutfakta kullanılan aynalar büyük olmak yerine küçük boylarda dekoratif olması tercih edilmelidir. Alanı daha büyük gösterme adına çoklu aynalar kullanılmalıdır. Aynaları büyükten küçüğe doğru sıralamak ya da alan genişliğine göre dağıtılmış olan küçük aynalar yan yana konumlandırılmalıdır.

Koridor Dekorasyonunda Ayna Nasıl Kullanılır?

koridor

Dar kordorları geniş göstermek ve aydınlatmak adına karşılıklı konan boy aynaları tercih edilmelidir. Ev girişlerinde kapı karşısında konan ayna hem ihtiyacınızı karşılar hem de eve şıklık katar.

Yatak Odası Dekorasyonunda Ayna Nasıl Kullanılır?

yatak odasi

Eğer yatak odalarınıda yeterli alan yok ise gar dolap kapaklarında ayna kullanmayı tercih edebilirsiniz. Giyinme kabini var ise onu ayna ile kaplayarak odanızı geniş gösterebilirsiniz. Yatak başlığınızın üzerine koyacağınız ayna da odanıza şıklık katacaktır. Balkon ve pencere karşısına yerleştirilen aynalar odaları olduğundan daha ferah ve geniş gösterecektir.

Çocuk Odası Dekorasyonunda Ayna Nasıl Kullanılır?

Çocuklarınızın erişemeyeceği yükseklikte bulunan kenarları sivri olmayan oval ya da yuvarlak aynaları tercih etmelisiniz.

Salon Dekorasyonunda Ayna Nasıl Kullanılır?

salon

Salon duvarlarında kullanılan aynalar evinize şıklık, yapmış olduğunuz dekorasyonunuza ise zenginlik katar. Küçük salonları daha büyük ve geniş göstermek adına kapı karşısına konan aynalar tercih edilebilir. Salonunuza genişlik katacaksınız eğer çerçevesiz ayna kullanmanız gerekmektedir. Duvara yapıştırma ayna kullanımı bu iş için daha fazla yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu