Film & Dizi Önerisi

Erkek Severse Dizisi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Erkek Severse Dizisi Konusu ve Oyuncuları.. 20 Ocak 2022 tarihinde beIN Connect kanalında internet dizisi olarak yayımlanacak olan, başrollerini Alperen Duymaz, Büşra Develi, Görkem Sevindik ve Yasemin Allen‘in paylaştığı dizidir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

erkek severse dizisi konusu ve oyunculari1

Türkçe İsmi: Erkek Severse
IMDb Puanı: 
Yapım yılı: 2022
İlk vizyon tarihi: 20 Ocak 2022
Yaş Sınırı: 
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: 13
Yönetmeni: Ömür Atay
Senarist: Aslı Zengin
Yapımcı: Faruk Turgut
Yapım Şirketi: Gold Film
Başrol Oyuncuları: Alperen Duymaz, Büşra Develi, Yasemin Allen, Görkem Sevindik
Türü: Romantik-Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: beIN Connect

Erkek Severse Dizisi Konusu

BeIN Connect kanalında 20 Ocak 2022 tarihinde yayımlanmaya başlayacak olan dizi Gold Film imzalıdır. Yönetmen koltuğunda Ömür Atay otururken, senaryosu Aslı Zengin tarafından kaleme alınmıştır. Başrollerinde Alperen Duymaz (Kenan Acarsoy rolüyle), Büşra Develi (Zeynep rolüyle), Yasemin Allen (Yelda rolüyle), Görkem Sevindik (Oktay rolüyle) yer almaktadır.

erkek severse dizisi konusu ve oyunculari3

1.sezonu 13 bölüm sürecek olan dizinin ikinci sezonu olup olmayacağı henüz belli değil. Bununla birlikte her bölümü 46 dakikalık bölümler halinde yayımlanacaktır. Yapımcılığını Faruk Turgut‘un üstlendiği dizinin konusu ise ikiz çocukları ile birlikte yaşayan Zeynep karakteri (Büşra Develi), üniversite yıllarında büyük bir aşkla evlendiği Oktay karakterinden (Görkem Sevindik) onu aldattığı için boşanır. Zeynep bu boşanma ile birlikte erkeklere olan tüm inancını kaybedip, aşka olan kapılarını ve kalbini kapatır. Fakat karşısına Kenan karakterinin (Alperen Duymaz) çıkacağından haberdar değildir. Kenan’ın peşinde ise Yelda karakteri (Yasemin Allen) vardır. Ve bu Kenan’ın peşindeki kadınlardan sadece biridir. Yelda, Kenan’la başlamış olduğu iş ortaklığını evlilik yoluna taşımak istemektedir.

Dizinin farklı konusu olmamasına rağmen, fragmanı yayınlandığı tarihinden beri merak konusu olmuştur. Özellikle başrollerinin hayranlarının çok olması da dizinin tutacağının garantisi diyebiliriz. Alperen Duymaz‘ın son zamanlarda artan popülaritesi ile birlikte yeni bir dizide yer alması ve yapım şirketinin Gold Film olması da kaliteli içerik olacağı anlamına geliyor diyebiliriz. Fragmanıyla ilgi toplayan dizi aynı zamanda oyuncu röportajlarıyla da merak konusu olmuştur.

erkek severse dizisi konusu ve oyunculari4

Erkek Severse Dizisi Oyuncuları

erkek severse dizisi konusu ve oyunculari2

  • Ece Özdikici
  • Bahar Süer
  • Kayra Orta
  • Berkay Celal Çetin
  • Rüzgar Can
  • Ayşe Dudu Özdemir
  • Tahir Yılmaz
  • Tuana Gizem Uzunlar

Erkek Severse Dizisi İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=ZX8TAM3wnos

https://www.youtube.com/watch?v=RmjDSHthR8U

https://www.youtube.com/watch?v=3N3HYOooGhM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu