Yerli Erkek Ünlüler

Eren Kaşıkçı

Eren Kaşıkçı Kimdir?

instagram takipçi hilesi

masterchef eren kimdir 5
Tam adı: Eren Kaşıkçı
Doğum tarihi: ??. ??. 1989
Doğum yeri: Kırıkkale, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Burcu: 
Ailesi: 
Eşi: Ecem Kaşıkçı (2017)
Çocuk (ları): Derin Maya (2020)
Mesleği: Aşçı
Aktif Yılları: 2012 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Eren Kaşıkçı Kimdir? Eren Kaşıkçı, aşçıdır.

Eren Kaşıkçı, 1989 yılında Kırıkkale’de dünyaya gözlerini açtı. Aslen Tokatlı. Annesi ev hanımı babası ise askerdir. Bir kardeşi var. Babasının tayin işleri sebebi ile pek çok şehirde yaşadı.

İlkokul eğitimini Balıkesir’in Edremit İlçesi’nde, ortaokul eğitimini Kıbrıs’ta, lise eğitimini ise Samsun Turizm Meslek Lisesi’nde aldı. Üniversite eğitimine yine Samsun’da yer alan 19 Mayıs Üniversitesi Turizm Bölümü’nde başladı fakat tamamlamadı. Ailecek İstanbul’a yerleştiler. 2012 ve 2013 yıllarında özel bir aşçılık okulunda profesyonel eğitim aldı.

Mesleğine aşık olduğunu her fırsatta dile getiren Eren, işini çok sevdiğini belirterek, turizmde ve Türkiye’nin pek çok bölgesinde birçok farklı pozisyonda deneyim kazandığını belirtti. MasterChef Eren, 2015 senesinde çalıştığı otelde eşi Ecem Kaşıkçı ile tanıştığını ve birlikte Bodrum’a yerleştiklerini söyledi. 2017 senesinde Ecem Kaşıkçı ile evlenen ve Çanakkale’nin en popüler turistik bölgelerinden Gökçeada’ya taşınan Eren, “Oraya yeni hikayeler yazmaya gittik” ifadelerine yer verdi..

Hayatın iniş çıkışlarına rağmen her zaman mutlu olmayı becerebildiklerini söyleyen MasterChef Eren Kaşıkçı, 2020 senesinde anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Bir kız babası olduğunu söyleyen Kaşıkçı, kızına Derin Maya adını verdiğini ve onlara umut verdiğini dile getirdi. Halen Gökçeada’da yer alan bir sörf restoranın aşçılığını yapıyor.

MasterChef 2021 yarışmasına katıldı ve adından sıkça söz ettirdi. Yarışmanın ilk turunda İmroz kuzusu yapan Kaşıkçı, üçlü düello hakkı için 3 şefin de onayını aldı. Emirhan ve Bahri isimli yarışmacılar ile yarıştı. Bu turda da süt helvası yaptı ve final turuna yükseldi.

Yarışmanın ana kadrosuna girdiği gün, Macar Gulaş yaptı ve 7 arkadaşı ile birlikte bir üst tura çıktı. Bu turda da Hindiba ve Mantarlı Buğday Salatası yaptı. Şeflerin beğenisini alan Eren, yarışmaya 12. yarışmacı olarak dahil oldu.

Kaşıkçı, yaklaşık 6 aydır MasterChef Türkiye isimli programda yarışıyor. Hasan Biltekin ile finale kaldı. 14 Ocak 2021 Cuma günü TV 8 ekranlarında 2021 MasterChef Türkiye şampiyonu belli olacak.

14 Ocak 2021 gecesi düzenlenen MasterChef Türkiye 2021 şampiyonu Eren Kaşıkçı oldu.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu