Sosyal Medya

En İyi Telegram Grupları ve Kanalları (2022)

instagram takipçi hilesi

Telegram, 2013 yılının Ağustos ayında yayın hayatına giriş yaptı. Son yıllarda Telegram’ın kullanım alanı ve amacı oldukça genişledi. Başlangıçta sadece sohbet etmek maksadıyla kullanılan uygulama, günümüzde birçok faydalı amaç doğrultusunda kullanılıyor. Telegram grupları birçok kişinin tercihleri arasında yer alıyor.

Telegram‘ın bu başarısının arkasında kolay ara yüzü ve anlaşılır olması önemli bir yere sahiptir. Uygulamayı indirmediyseniz hemen buraya tıklayabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

1. Kitap Okumak İsteyen Kişiler İçin Telegram Grupları ve Kanalları

En İyi Telegram Grupları ve Kanalları (2022)

Kitap okurken cep telefonu, tablet, bilgisayar ya da e-kitap okuyucu kullanabilirsiniz. Ancak internette satış sunulan bazı pdf ve e-publar bütçesi olmayan kişileri zorlayabiliyor. Uygulama ücretsiz bir şekilde kitap okumanızı sağlayan kanallara ve gruplara ev sahipliği yapıyor.

  • Dijital Kitap Grubu: 30 bini aşkın kullanıcı sayısına sahip olan uygulama, zengin kütüphanesiyle beğeni kazanıyor. Okumak istediğiniz kitaba ücretsiz bir şekilde sahip olabilir, diğer kullanıcılarla kitaplarınızı paylaşabilirsiniz. Kanala üye olmak ve göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • E kitaplar: Bir diğer önerimiz ise e-kitaplar isimli kanal. 12 bini aşkın kullanıcıya ev sahipliği yapan kanal, her gün 1 adet eseri kısaca tanıtır. Bu sayede farklı kitaplara göz atmak isteyen kullanıcılara hitap etmeyi başarır. Kanala katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • https://t.me/kitaparsivleri

2. Yazılımcılar İçin Telegram Grupları ve Kanalları

En İyi Telegram Grupları ve Kanalları (2022)

Yazılımcılar ya da yazılıma ilgi duyan kişiler de sıklıkla uygulamayı tercih eder. Özellikle diğer kullanıcılarla fikir alışverişinde bulunmak için vazgeçilmez olan uygulama, her geçen gün daha fazla kişiye hitap etmeyi başarır.

  • Kod Rehberi: Telefon ve bilgisayarda karşılaştığınız sorunlar hakkında bilgi sahibi olacağınız kanal, birçok açıdan işinize yarayacaktır. Kanala göz atmak ve katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Kodlama: Bu kanalda diğer insanlarla yardımlaşarak, karşılaştığınız problemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca iş ilanlarına göz atabilir, kariyer sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

3. Film Tutkunları İçin Gruplar ve Kanallar

En İyi Telegram Grupları ve Kanalları (2022)

Film izlemek istiyorsanız fakat bir türlü ne izleyeceğinizi bulamıyorsanız yalnız değilsiniz. Sizin durumunuzda olan birçok kişi var. Fakat uygulama sayesinde “Ne izlesem?” derdiniz son bulunuyor. Birçok film & dizi kanalı size en iyi önerileri sunuyor.

  • Film İzle HD: Bu kanal direkt olarak filmi paylaşıyor. Size düşen arkanıza yaslanmak ve birbirinden güzel filmlerin tadını çıkarmak. Filmlerin konusunun kısaca anlatıldığı film, kısaca bilgilere de yer veriyor. Kanala katılmak için buraya tıklayın.
  • Film izle: Bir diğer önerimizde de film ve dizi zevkiniz katlanarak devam ediyor. Film, dizi ve fragman bilgilerini okuyacağınız kanal, her tarzdan sinema tutkununa seçenekler sunuyor. Kanala buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

4. Haber Paylaşımı Yapan Kanallar

En İyi Telegram Grupları ve Kanalları (2022)

Son olarak haber paylaşımı yapan kanal önerileri vereceğiz. Aşağıdaki linklere tıklayarak direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.

En İyi Telegram Grupları ve Kanalları (2022) Hakkında Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu