En İyi Tablet Modelleri Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Tablet bilgisayarlar, son dönemlerde oldukça bir gelişim içerisine girdi. Etrafımızda en az bir kişide mutlaka bir tablet bilgisayar vardır. Kulllanım kolaylığı sebebiyle sıklıkla tercih edilir.

Piyasada birçok tablet modeli bulunmaktadır. Fakat bilirsiniz ki elektronik işi biraz şans işidir derler. Fakat siz işi şansa bırakmayın. Sizler için piyasada bulunan en iyi tablet modellerini sizi için derledik. İşte en iyi tablet modelleri listemiz…

tablet modelleri 1 ve öne çıkan

Piyasadaki En İyi Tablet Bilgisayar Modelleri

1 – iPad Pro 11

İPad Pro 11, bugün satın alabileceğiniz piyasada bulan en iyi tablet modelidir. Fiyatı son derece pahalıdır. Ancak Apple’ın en kuvvetli ve güçlü tableti ve Apple Pencil ile her işinizi en iyi şekilde halledebilirsiniz.

Tasarım ve performansta dizüstü bilgisayar benzeri bir deneyime sahiptir ve yeni Apple Pencil, yeni iPad Pro’nun çerçevesine manyetik olarak oturur. Üstün hoparlör kalitesi ve muhteşem ekran-gövde oranı ile, ince hazırlanmış donanım tasarımına aşık olmamak zor. Bu tablet modelinde bazı eksiklikler mevcut. En büyük eksikliği kulaklık jakının olmamasıdır.

tablet modelleri 1

2 – iPad Air

Apple’ın yeni Pro tabletleri ve temel iPad 10.2 arasında iyi bir senkronizsyon arıyorsanız, bu model doğru bir seçimdir. Apple’ın akıllı klavyesi ile uyumludur ve güçlü bir dizüstü bilgisayarda not almak isteyen öğrenciler ve çalışanlar için iyi bir seçenektir.  Apple’ın tüm yeni tabletleri gibi Apple Pencil uyumluluğu vardır.

tablet modelleri 2

3 – Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6, şu anda mevcut olan en iyi Android tablettir ve Samsung’un Tab S serisindeki en yeni seçenektir. Bu tür ileri segment bir cihaz için beklediğiniz tüm en yeni özelliklerle birlikte gelir.

Bir tablet için etkileyici olan iki arka kamera, üst düzey işlemci ve sınıfının en iyisi AMOLED ekranı vardır. Ayrıca notlar, karalamalar veya çizimler için bir S Pen kalemi ile birlikte gelir ve dizüstü bilgisayar benzeri bir deneyim için akıllı bir klavye satın alabilirsiniz.

Galaxy Tab S6 ile kulaklık jakı ve iffy kullanıcı arayüzü eksikliği gibi birkaç problem ile karşılaşacaksınız. Fakat en iyi tableti arıyorsanız ve iPad istemiyorsanız, bu model en iyisi olacaktır.

tablet modelleri 4

4 – iPad Pro 12.9

İPad Pro 12.9 (2018) en iyi tablet modeli değildir. Fakat bu listeye girmeyi hak etmiştir. 12.9 inçlik dev ekranıyla en ince ayrıntıya kadar deneyim yakalayabilirsiniz. Bununla birlikte, son derece pahalı ve iPad Pro 11’den daha yüksek fiyatı olduğunu üzülerek belirtmek isteriz.

Rakibi olmayan işleme gücü, büyük  ekran, hızlı işletim sistemi ve Apple Pencil ve Akıllı Klavye ile kullanabileceğiniz gerçeğiyle, kesinlikle yakmak için paranız varsa dikkate almanız gereken bir tablettir.

tablet modelleri 3

5 – Samsung Galaxy Tab S4

Samsung Galaxy Tab S4, genişletilmiş 10,5 inç ekran boyutuna ve daha uzun pil ömrüne sahip Galaxy Tab S3‘e göre bir makyajlanmadır. Fakat  daha yüksek bir fiyata ve çok daha fazlasını yapma vaadi ile birlikte gelmektedir.

İleri segment bir Android tablet arıyorsanız, Galaxy Tab S4 bütçenizin biraz üstünde olabilir. Fakat bundan daha fazlasını vaat ediyor ve her şeyi sunuyor. Tab S4 gerçekten Tab S3’ten daha iyi ve tanıtımından bu güne fiyatı da oldukça düşmüştür. Bununla birlikte Tab S6 bu sıralamada daha yüksek olan en ileri segment Android tablettir. Bu iki tablet kullanıcılar tarafından sıkça tercih edildiği için listemize girmeye haketti.

tablet modelleri 5

En İyi Tablet Modelleri ile ilgili videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu