Akıllı Telefonlar ve TabletlerSosyal Medya

En İyi Müzik Dinleme Uygulamaları (Çevrimdışı)

instagram takipçi hilesi

Telefondan ya da tabletten müzik dinlemek oldukça keyif vericidir. Ancak, özellikle IPhone markalı cihazlarda çevrimdışı ve ücretsiz şekilde müzik dinlemek neredeyse imkansız hale geldi. Birçok popüler uygulama çevrimdışı müzik dinlemeye izin verse de ücretli olması nedeniyle tercih edilmez. Bugün sizler için çevrimdışı ve ücretsiz müzik dinleyebileceğiniz uygulamaları derledik. İşte en iyi müzik dinleme uygulamaları…

En İyi Müzik Dinleme Uygulamaları

1. SoundCloud

en iyi müzik dinleme uygulamaları

Ağustos 2007 yılında oluşturulan bu uygulama, cihazınızdan müzik dinlemenize izin verir. Ancak, diğer ücretsiz uygulamalara kıyasla müziklerin kaliteli ve reklamsız olması, en çok tercih edilenlerden bir tanesi olmasını sağlar. Uygulamanın müzik arşivi oldukça geniştir. Ayrıca, sadece müzik değil Podcast de dinleyebilirsiniz. Son derece kaliteli Podcastler arasından sevdiklerinizi indirerek çevrimdışı da dinleyebilirsiniz.

2. e-Sound

en iyi müzik dinleme uygulamaları

Bu uygulama esasen oldukça yeni. Ancak uygulama marketine gümbür gümbür geldiği söylenebilir. AppStore’da ilk sıralarda yer alan uygulamada yer alan müzikler oldukça kaliteli. Ayrıca, bugüne kadar hiçbir aradığım müziği bulamama gibi bir problemle karşıya karşıya kalmadım. Uygulamanın müzik önerileri de oldukça güzel. Beğendiğiniz şarkıları cihazınıza ücretsiz şekilde indirerek uçak modundayken bile dinleme imkanı elde edebilirsiniz.

3.Tubidy

müzik

Tubidy uygulamasını mutlaka duymuşsunuzdur. Bir zamanların popüler web sitesi şimdilerde cep telefonlarında da karşımıza çıkıyor. Bu uygulamanın birçok versiyonu var. Bu nedenle birkaç defa indirerek deneme yanılma yoluyla bulmanız gerekiyor. Uygulamayı bulduktan sonra YouTube üzerinde yer alan şarkı ya da video klipleri müzik ve video formatında indirebilirsiniz.

Ayrıca, indirdiğiniz medyanın kalitesine de kendiniz karar verebilirsiniz. Cihazınızda az yer kaplaması için ses ya da 3G formatında yükleyebilirsiniz. Uygulama YouTube üzerinden çalıştığı için arşivinin geniş olduğunu söylememize de hiç gerek yok. İndirin pişman olmazsınız.

4.Napster

en iyi müzik dinleme uygulamaları

Android telefonlar için uygun olan Napster, 60 milyondan fazla müzik arşivine sahip. İsteiğiniz müziği cihazınıza indirerek çevrimdışı şekilde dinleyebilirsiniz. Sık sık güncellenen uygulama sayesinde yenilikleri de yakalayabilirsiniz. Uygulamanın bir de ücretli versiyonu var. Reklamsız ve diğer birçok özellik kullanımı için ücretli versiyonunu satın alabilirsiniz.

Diğer Müzik Dinleme Uygulamaları

Her ne kadar ücretsiz ve çevrimdışı müzik dinlemeye müsaade eden uygulamalar keyif verici olsa da zamanla bozulmalar yaşanıyor. Her güncelleden sonra uygulamanın yeni sürümü eski sürümünü aratıyor. Bu nedenle cüzi bir miktar para vererek rahat kullanım olanağı elde etmek isteyebilirsiniz. İşte uygun fiyatlı müzik dinleme uygulamaları:

1.Spotify

spotify

Spotify eskiden ücretsiz versiyonu ile müzik dinlemeye izin verirdi. Ancak son birkaç aydır durumu iyice abarttı. Durmadan reklam dinlemek insanlar için sinir bozucu oluyor. Uygulamayı ücretli şekilde kullanarak reklamlardan kullanabilirsiniz. Üstelik öğrenciler ilk 3 ay hiçbir ücret ödemeden kullanabilir.

2.Deezer

deezer

Deezer da ilk 3 ay ücretsiz müzik dinlemenize izin veriyor. 3 aylık sürenin sonunda 18 lira ödeyerek doyasıya müziğin keyfini çıkartabilirsiniz.

3.Apple Music

apple music

İPhone kullanıcılarının vazgeçilmezi olan Apple Music ile, kaliteli ve keyifli birçok müziği dinleyebilirsiniz. Ayrıca, aile üyelerinizi İPhone hesabınıza ekleyerek ortak ücret ödeyebilirsiniz.

4.YouTube Music

en iyi müzik dinleme uygulamaları

Yeni çıkan YouTube music ile reklamsız müzik dinleyebilirsiniz. İlk ayı ücretsiz olarak sunan uygulama için devamında 14 lira ödemeniz gerekir.

İlgili videolar

https://www.youtube.com/watch?v=z3a8IX0KU1Q

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu