Akıllı Telefonlar ve Tabletlerİnternet ve WebSosyal Medya

Deezer Nedir? Nasıl Çalışır?

instagram takipçi hilesi

Deezer, Spotify gibi yüksek kaliteli ses konusunda uzmanlaşmış bir ses akışı hizmetidir. Ancak bu, şirketin sunduğu tek şey olduğu anlamına gelmemektedir. Deezer, Spotify ya da Apple Müzik‘ten farklı olarak, isterseniz cihazınıza aktarabileceğiniz yani indirebileceğiniz kayıpsız ses dosyaları kütüphanesine sahiptir.

Bu platform, Türkiye’de tam olarak Spotify kadar popüler olmasa da, göz ardı etmeniz gereken küçük bir şirket değildir. Servis 180 farklı ülkede mevcuttur ve 16 milyondan fazla aktif dinleyiciye sahiptir. Müzik kütüphanesi, etkileyici 56 milyon parçadan oluşur ve 52 milyonu yüksek kalitede dosyaları dinlemeniz için hazırdır.

deezer 1

Deezer’i Kullanmak Ücretsiz Mi?

Zor kazandığınız paranızı aylık bir müzik hizmetine harcamak istemiyorsanız, ücret ödemek zorunda değilsiniz. Herkes Deezer’ı sadece servise kaydolarak ücretsiz olarak kullanabilir. Ancak, bazı uyarılar vardır. Birincisi, dinlerken müziğiniz boyunca serpiştirilmiş reklamlar alırsınız.

Ayrıca yalnızca mobil cihazları dinlemeyle sınırlı olacaksınız ve çevrimdışı mod yoktur. Bu yüzden metroda yeraltındaysanız ya da bir tünelden geçiyorsanız, tekrar sinyal alana kadar beklemeniz gerekir.

Deezer Müzik Servisine Nasıl Üye Olunur?

Deezer hemen hemen her yerde mevcuttur. Mobil uygulamayı hem Android kullanıcıları için Play Store‘da hem de bir iOS cihazı için App Store‘da bulabilirsiniz. Mobil cihazlarda mutlu değilseniz ve esas olarak masaüstü üzerinden dinlemeyi planlıyorsanız, hem Mac hem de PC için masaüstü uygulamaları da vardır. Ancak her şey başarısız olursa, müzik kitaplığınıza erişmek için her zaman web oynatıcıyı kullanabilirsiniz.

Akıllı ev ses sistemi meraklıları için Deezer, Google Home ve Amazon Echo cihazlarından Sonos hoparlörlerine ve Onkyo alıcılarına kadar her konuda hizmet almak için bir dizi marka ile yakın bir şekilde çalışıyor. Uyumlu cihazların tam listesi için web sitelerini kontrol edebilirsiniz.  Özellikle, Apple HomePod, Apple Müzik olmayan hizmetlerle iyi oynamadığı için listede değildir.

deezer 2

Üye olma adımları:

  • İlk olarak Deezer resmi sitesine girin ve sağ üst köşede yer alan kaydol butonuna tıklayın.
  • Siteye üye olduktan sonra bir paket seçin. Paketlerden bir ücretsiz versiyon, diğeri ise premium versiyonudur.
  • Premium versiyonu seçtikten sonra 3 ay olarak ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Üç ay sonra ücret ödemeniz gerekmektedir.
  • Aynı zamanda aile üyeliği de yapabilirsiniz. Aile üyeliğinde en fazla 6 kullanıcı olabilir.

Deezer’a Abone Olmanın Maliyeti Nedir?

Daha iyi bir deneyim istiyorsanız, aylık ödeme yapmaya hazır olmalısınız. Neyse ki, bir Deezer aboneliğinin maliyeti diğer büyük akış hizmetlerinden daha pahalı değildir. Deezer Premium (aylık 17,99 ₺), Deezer HiFi (aylık 26.99 ₺) ve Deezer Ailesi (aylık 26.99 ₺ ) satın alma seçeneğiniz vardır. Yıllık olarak satın almak isterseniz, 215,88 yerine 179,90 ₺ karşılığında satın alabilirsiniz. Üniversiteye kayıtlı olduğunuzu onaylayabiliyorsanız, bir öğrenci seçeneği de (aylık 8.99 ₺) mevcuttur.

deezer 3

Deezer ile ilgili videolar

https://www.youtube.com/watch?v=ZUusgT2EJRE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu