Kişisel Bakım

En İyi 4 Renkli Nemlendirici

instagram takipçi hilesi

Nemlendirici denildiğinde, beklediğimiz yüze ışıltı katması, kapatıcı özelliğinin olması ve yüzün kuruluğunu engellemesidir. Bu anlamda üretilen en iyi renkli nemlendirici modellerini sizler için sıraladık.

Kışın yüzün çatlamamasına yardımcı nemlendiriciler çoğu zaman hafif makyaj için de kurtarıcı sayılıyor. Renkli nemlendiricilerde seçim yaparken ten rengine göre olanı ve nemlendiricinin markasını dikkatli seçmek gerekiyor. Nemlendiriciler yüze bakım yaparak, nemlenmesini sağlayarak ve kurumasını engelleyerek sürülen fondötenlerden, bu yüzden diğer fondötenlere göre daha çok tercih ediliyor.
nemlendırıcı

Loreal Paris Skin Paradise

nemlendırıcı, fondoten

Loreal Paris makyaj malzemeleri konusunda, en çok satış yapılan ve malzemelerinin en kaliteli olduğu firmalar arasında yer alıyor. Fondöteninden rujuna, rujunda rimeline tüketicilerin ilgisini çekmeyi başaranlar Ve en olumlu dönüş alan kozmetik firmaları arasında. Loreal Paris Skin Paradise nemlendiricileri, orta kapatıcılık seviyesindedir. İçerisinde zencefil, aloe vera ve güvercin ağacı özleri bulunuyor. Nemlendiricinin içerisinde bulunan SPF 20 (Güneş koruyucu olarak bilinmektedir.) cildi güneş ışınlarından koruyor.

 

Nemlendirici, su bazlı özelliğe sahip olduğu için cilde ışıltı verirken, yüzde ağırlık yapmamakla birlikte ciltle bütünleşmesi de kısa sürüyor. Loreal Paris markasının Skin Paradise nemlendiricisinin 5 rengi bulunuyor. Renkleri ili kategoride ayrılıyor. Beyaz tenliler için Fair 01 ve Fair 02, açık buğday tenliler için Fair 03, buğday tenliler için Light 04, Light 05, esmerler için ise medium renkler tercih edebilirler. Ürünün satış fiyatı şuan için, 74,99 TL’dir.

 

Maybelline Dream Satin BB Krem

Maybelline firması da bir çok kozmetik firmasının arasında dikkat çeken firmalar arasında. Özellikle rimel ve ruj konusunda mastır yapmış ve tüketicilerin en çok tercih ettiği ürünleri arasındadır. Makyaj bazı ve fondöten konusunda da tercih edilebilir, fiyat-ürün konusunda oldukça eşitliği sağlayan firmalardandır. Maybelline Dream Satin BB Krem’ de BB kremler arasında en kapatıcı olanıdır. Kadınlar olarak hepimiz biliyoruz ki BB kremler genelde sadece yüz renk eşitliğini sağlar. Bu BB kremde kapatıcılık özelliği de bulunuyor.

maybellıne, nemlendırıcıNemlendiricinin en büyük özelliği 8 özelliğin bir arada olması,. Bu nemlendiricide de SPF 20 özelliği bulunuyor. 4 farklı rengi bulunuyor. 0001 Ivory renk seçeneğini açık tenler, 0002 Medium renk seçeneğini açık buğday tenler, 0003 Dark buğday renk seçeneğini tenler, 0004 Universal glow renk seçeneğini ise esmerler tercih edilebilir. Ürünün satış fiyatı şuan için, 84,99 TL’dir.

Farmasi Be Fit Renkli Nemlendiricifarması,nemlendırıcı, bb krem

Farmasi de sık tercih edilen kozmetik firmaları arasında yer alıyor. Özellikle son zamanlarda çıkardığı makyaj bazı tüketicilerin vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Rujlarda kullandığı renk tonları, farlarda kullandığı renk pikselleriyle tüketicilerin ilgisini çekmiş durumda. Nemlendiricilerinde ise tüketicilerin isteğini karşılamıştır. BB kremlerden farklı olarak tene ışıltı katmasıyla birlikte, ciltte katman oluşturmamaktadır.

 

Ürünlerinin satışlarını kod üzerinden yapan Farmasi, 1302541 kodlu Be fit light ürününü açık tenli kişilerin, 1302542 kodlu Be fit medium ürününü ise koyu tenliler kullanabilir. Fiyat performans açısından da cep yakmayan ürünün satış fiyatı, 29,99 TL’dir.

https://www.youtube.com/watch?v=wsjLlC9t5Q0

Essence You Better Workessence, nemlendırıcı

Tam bir fiyat performans ürünü olan bu nemlendirici, yaz aylarının kurtarıcısı olarak biliniyor. Nemli görüntüsü ve cilt kuruluğunu almasıyla tüketicilerin en çok tercih ettikleri arasında yer alıyor. Ürün suya dayanaklı ve mat görüntü vermekte. 10 numara olan light rengi açık tenli insanlar için, 20 numara olan medium rengi ise esmer tenler için tercih edilebilir. Ürünün satış fiyatı şuan için; 34,99 TL’dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu