MaksatModa

En İyi 3 Kızıl Saç Boyası

instagram takipçi hilesi

Kızıl saçlarda genelde aranan özellikler bellidir. Bunlardan en önemlileri arasında ise kızıl renginin parlak olması, kalıcılığının uzun olması ve akmamasıdır diyebiliriz. Kırmızı saçın genelde en rahatsız edici özelliklerinden birisi renk akmasıdır. Duştan sonra veya saçlar yağmurda ıslandıktan sonra kıyafetlere, havlulara ve yaslanılan yerlere genelde kırmızı boya geçer. Bu durum her saç boyasında olmamakla birlikte genelde Koleston saç boyalarında vardır. Fakat koleston kızıl saç boyalarını tercih edilebilir yapan renk parlaklığı diyebiliriz. Kızıl saç boyalarında genelde güneşe çıkmadan kahverengilik gözükebilir. Bu saçın altındaki renk ile de alakalı olabiliyor. İşte en iyi 3 kızıl saç boyası

Koleston Wella 77/44 (Kor Ateş Kızılı)

en iyi 3 kizil sac boyasi2

Koleston boyalarında ne kadar akma yaşansa da hem kutu içeriği olarak hem boyanın parlaklığı olarak en kullanışlı boyalar arasındadır.  Özellikle kızıl saçta Koleston Wella 77/44 numaralı Kor Ateş Kızılı kullanım ve renk açısından oldukça güzeldir. Koleston Wella boyasının içerisinde öncelikle boyadıktan sonra kullanmak için bakım kremi, 15 gün sonrasında parlaklığı tekrar kazanması için krem ve 30 gün sonrası için de krem bulunmaktadır. Bunlar kullanıldığında saçlar 45 gün parlaklığını korur. Kızıl saç boyalarında kahverengi üstüne yapılan boyalarda bile etkilidir.

Koleston Wella 66/46 (Aşk Alevi)

en iyi 3 kizil sac boyasi3

Aşk alevi olarak da geçen Koleston Wella 66/46 numaralı boyanın içeriği, 77/44 ile aynıdır. İçerisinde boyadan sonra yapılacak bakım kremi, 15 gün sonra yapılacak parlaklık kremi ve 30 gün sonra yapılacak olan boya aktifleştirme kremleri bulunuyor. Renk olarak oldukça canlı olan aşk alevinin akması diğer boyalara göre çok fazladır. Genelde ıslak saç ile durulduğunda tişört, kazak veya gömlekler boya olur. Aynı şekilde yastık ve havlularda da akmalar yaşanır. Boyanın bu kadar akmasının sebeplerinden birisi renklerinin fazla parlak olması olarak biliniyor.

Acacıa Jeans Color (Biber Kızılı)

en iyi 3 kizil sac boyasi1

Tam olarak kırmızı renk olan bu boya türünde genelde bir sürü renk seçeneği bulunuyor. Renkli saçlar için kullanılan boya türünün kırmızı renginde, baya canlı bir renkte. Tam olarak kırmızı rengi isteyenler için oldukça etkili diyebiliriz. Saça uygulanma süresi 15-20 dakika olan saç boyası ilk yıkamada her yeri mahvedecek kadar akıyor.

Diğer boyalara göre akma oranı baya yüksek olan boyanın, rengi ve parlaklığı da diğerlerine göre daha fazla. Fakat saçlarda yıpranmaya sebep olabiliyor. Aynı zamanda kalıcılık olarak da diğerlerine göre daha azdır. Genelde 10 ila 20 gün arasında kalıcılığı değişiyor. Kalıcılığının değişmesindeki en büyük etmen, boyanan saçın önceki rengidir. Koyu bir renge sahipseniz boyanın akması daha kısa sürecektir.

En İyi Kızıl Saç Boyası İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=PjKn-EXMzHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu