Egzersiz ve Fitnessİnternet ve WebMental SağlıkSosyal Medya

En İyi 10 Meditasyon Kanalı

instagram takipçi hilesi

Meditasyon yapmanın zihne iyi geldiği bilinen bir gerçektir. Meditasyon, zihni rahatlatarak olumsuz duygulardan kurtulmayı sağlar. Birçok psikolojik rahatsızlığın iyileşmesinde de meditasyon yapmanın olumlu etkileri kanıtlanmıştır. Meditasyon yapmak için Youtube kanallarını kullanabilirsiniz. Bu yazımızda en iyi 10 meditasyon kanalı hakkında araştırma yaptık. En iyi meditasyon kanallarını düzenli olarak izleyerek, birçok psikolojik rahatsızlığın önüne geçebilirsiniz.

1. En İyi 10 Meditasyon Kanalı: Mistik Yol

En İyi 10 Meditasyon Kanalı

Mistik Yol kanalı meditasyon dünyasında en iyiler arasında yer alır. Geceleri uyumadan önce sıkıntılarınıza göre açıp dinleyeceğiniz Mistik Yol, kısa sürede iyileşmenizi ve olumsuz hislerinizden uzaklaşmanızı sağlar. Mistik Yol kanalını yöneten kişiler birçok eğitim sürecinden geçerek, kaliteli şekilde meditasyon videoları yayınlar. Yorumları incelediğinizde de Mistik Yol kanalının ne kadar faydalı olduğunu göreceksiniz.

2. Nefes Meditasyon

En İyi 10 Meditasyon Kanalı

Nefes Meditasyon kanalı, olumsuz duyguların iyileşmesi açısından oldukça faydalıdır. Kendinizi iyi hissedeceğiniz videolar, meditasyon yapma teknikleri hakkında da bilgi verir. Özellikle ana odaklanmak, doğru şekilde nefes almak gibi konularda da yardımcı olan kanal, şükretmenin gücünü ortaya koyar.

3. En İyi 10 Meditasyon Kanalı: Meditasyon Perisi

En İyi 10 Meditasyon Kanalı

Meditasyon Perisi kanalında, meditasyon videolarının yanı sıra; olumlama ve beyin frekansları da yer alır. Özellikle geceleri dinlenen ve beyin frekanslarını harekete geçiren videolar, iyileştirici gücü arttırır. Hissettiğiniz olumsuz duygulardan kurtulmak için kanaldaki videoları düzenli olarak dinlemenizi tavsiye ediyoruz.

4. Psikolog Hasan Arslan

En İyi 10 Meditasyon Kanalı

Psikolog Hasan Arslan, meditasyon videolarından ziyade zihni yönetebilmek için videolar yayınlar. Videoları izleyerek hayatınızı ve geleceğinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Ayrıca gevşeme ve zihni yönetme videoları sayesinde günlük hayatınızı iyileştirme şansınız ortaya çıkar.

5. En İyi 10 Meditasyon Kanalı: Başak Sayan

En iyi 10 meditasyon kanalı

Başak Sayan, birçok kategoride videolar yayınlar. Kanalın ilgi çekici videoları arasında meditasyon konulu çalışmalar yer alır. Başak Sayan sayesinde olumsuz duygularınızı iyi hale getirebilirsiniz.

6. Meditopia

Kişisel gelişim

Hem kanal hem de uygulama şeklinde videolar izleyebileceğiniz Meditopia, birçok konuda videolar yayınlar. Kanalda sakin ve huzurlu bir hayat sürdürebilmek için neler yapmanız gerektiği ve olumsuz hisleri atmak için faydalı çalışmalar başta olmak üzere çeşitli konular ele alınır.

7. Evrim Balıkçı

meditasyon kanalları

Evrim Balıkçı, insanın kendini dönüştürmesi konusunda yardımcı videolar yayınlar. Kişinin kendini sadece bedensel olarak değil, ruhsal olarak da iyi hissetmesi için çeşitli çalışmaları anlatır. Videoları sayesinde içinizdeki çocukla barışabilir, hislerinizi olumlu hale dönüştürebilirsiniz.

8. Venüs’ün Tarot Gezegeni

Meditasyon videoları

Kanalda genellikle tarot falı hakkında videolar bulunur. Özellikle videoyu izlerken bir kart seçmeniz ve ihtiyacınız olan cümleleri dinlemeniz kanalın dikkat çeken özellikleri arasında yer alır. Tarot videolarının yanı sıra; çakraları açan ve zihinsel blokajları ortadan kaldıran videolar da bulunur.

9. Psikolog Özlem Tokgöz Özsoylar

kişisel gelişim

Kanalın en önemli özelliği bir psikolog tarafından yönetilmesidir. Psikolog Özlem Tokgöz Özsoylar’ın deneyimleri doğrultusunda oluşturulan videolar; stres, endişe, korku, sıkıntı gibi birçok hissin iyileşmesini sağlar.

10. Tuncay Yeşilpınar

Kişisel gelişim kanalı,

Tuncay Yeşilpınar’ın kanalında neredeyse her türlü psikolojik soruna karşı video bulunur. Videolar, olumsuz duygularınızı düzelten değil adeta silip atan nitelik taşır. Her videoda kendinizden bir şeyler bulabileceğinizi garanti ediyoruz.

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu