Yerli Erkek Ünlüler

Emin Günenç

Emin Günenç Kimdir?

instagram takipçi hilesi

emin gunenc 1
Tam adı: Emin Günenç
Doğum tarihi: 23 Temmuz 1994
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.8 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Oyuncu, Model
Aktif Yılları: 2015 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi
Başlıklar

Hakkında

Emin Günenç Kimdir? Emin Günenç, 23 Temmuz 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen Şarköy, Tekirdağ’lıdır. 8 yaşında iken futbol oynamaya başlamıştır. 18 yaşına kadar futbol oynamaya devam etmiş fakat sakatlık sebebi ile futbolu bırakmıştır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Makine Ressamlığı Bölümü‘nde tamamlamıştır.

Spor yapmayı çok seven Günenç, 6 yıl fitness ve 1 yıl da crossfit yapmıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Hilal Saral’dan oyunculuk, Craft Atölye‘den ise diksiyon, şan ve temel oyunculuk eğitimleri almıştır.

Emin Günenç, profesyonel olarak modellik yapmaktadır. 2015 yılında Show TV‘de yayınlanan “Ezra” isimli dizide rol almıştır. Daha sonra 2016 yılında Coca Cola‘nın reklam filminde oynamıştır. 2019 yılında yayınlanan “Survıvor Türkiye – Yunanistan” yarışmasına başvurmuştur. Yedek listede kalmış ve programa dahil olamamıştır. 2020 yılında Kanal D‘de başlayan “Bir Annenin Günahı” isimli dizide de kamera karşısına geçmiştir.

Günenç, 9 Ocak 2021 günü TV 8′de seyirci ile buluşan “Survıvor 2021” isimli programına tekrardan başvurmuş ve bu sefer yarışmaya dahil olmuştur. Gönüllüler takımında yarışmaya başlayan Emin Günenç’in takım arkadaşları arasında Ayşe Yüksel, Sancakay Ilım Morgül, Uğurtan Dora, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Steven Salam, Aleyna Kalaycıoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sena Özdemir, Yiğit Poyraz ve Hanzade Ofluoğlu  gibi isimler yer almaktadır.

Survıvor 2021 yarışmasının ünlüler takımında ise Barış Özbek, Merve Aydın, İlayda ŞekerBatuhan Karacakaya, Hayrettin Karaoğuzİsmail Balaban, Melis Sezer, Cemal Hünal Öykü Çelik ve Meryem Kasap yer almaktadır.

Emin Günenç Dizileri ve Programları

  1. 2021 – Survıvor Türkiye
  2. 2020 – Annenin Günahı
  3. 2015 – Ezra

Reklam Filmleri

  1. 2016 – Coca Cola

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=d-i5jsQCmfc

https://www.youtube.com/watch?v=LnlciHQODvM

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu