Film & Dizi Önerisi

Eee Sonra Dizisi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Bugün sizi harika ve eğlenceli bir dizi ile tanıştıracağız. Dizi, Türkiye’de çok az yapılan bir türde. Kadın – erkek ilişkilerinin aktarıldığı Eee Sonra dizisi iki kişilik bir komedi konusunu işler. Dizi, YouTube üzerinden yayınlanmıştır.

Dizinin IMDb bilgilerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

Eee Sonra Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Türkçe İsmi: Eee Sonra?
IMDb Puanı: 7.3
Yapım yılı: 2021
İlk vizyon tarihi: 2021
Yaş Sınırı: 13+
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: 10
Yönetmeni: Emre Bahadır Çırakoğlu
Senarist: Emre Bahadır Çırakoğlu, Sarp Bozkurt, Akif Kılıç, Deniz Işın
Yapımcı: 
Yapım Şirketi: Stellar Yapım
Başrol Oyuncuları: Sarp Bozkurt, Deniz Işın
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: YouTube Üzerinden.

Eee Sonra Dizisi Konusu

Eee Sonra Dizisi Konusu ve Oyuncuları

“Eee Sonra?” iki kişilik bir kadrodan oluşur. Sarp Bozkurt ve Deniz Işın dizinin başrol oyuncularıdır. Sarp Bozkurt’u Komedi Dükkanı isimli komedi programından tanıyoruz. Deniz Işın ise son zamanlarda Leyla ile Mecnun dizisi ile birlikte daha çok sevilmeye başladı. Dizide karakterler aşktan umudunu kesmek üzere ilişki kitapları ile tanışırlar. Okudukları kitaplara göre ilişkilerini yönlendirmeye karar verirler.

Okudukları kitaptaki maddeleri birer birer uygulamaya koyarlar. Buluşma gününe kadar hep internetten tanışmış ve konuşmuşlardır. Ta ki yüz yüze buluşma anı gelene kadar. Buluştukları gün kitaptan öğrendiği taktiklere göre hareket ederler. Ancak uygulamaya koyuldukları taktikler ilişkiyi güçlendirmek yerine saçma sapan bir hale getirir.

İkisi de birbirlerinin davranışlarına ve karşı tarafta bıraktıkları etkiye anlam veremezler. Diziye ilişki komedisi demek doğru olacaktır. Bir Kadın Bir Erkek ve Aynen Aynen gibi dizileri de izlediyseniz Eee Sonra dizisini de seveceğinizi düşünüyoruz.

Dizinin sahneleri son zamanlarda sosyal medyada sıklıkla yayınlanarak adeta fenomen hale gelmiştir. Her bölüm yaklaşık 10 – 13 dakika sürer. Boş zamanınız varsa ve stresten uzaklaşmak istiyorsanız diziyi izlemenizi tavsiye ederiz.

Eee Sonra Dizisi Eleştirileri

Eee Sonra Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Diziyi izleyen kişilerin iki gruba ayrıldığını söyleyebiliriz. Bazı kesimler dizinin YouTube üzerinden yayınlanmasını doğru bulurken; bazıları ise farklı platformlarda yayınlanmasının daha başarılı hale gelebileceğini söyler.

Dizi, genellikle beğeniyle karşılanır. Espriler ve replikler izleyen kişileri kahkahalara boğar. Dizinin Türkiye’de nadir yapılan türden oluşması seyircinin fikir ayrılığı yaşamasının nedenlerindendir. Özellikle geleneksel komedi türündeki dizilerden hoşlanan kişilerin aradıklarını bulamayacağını belirtebiliriz.

Biraz da oyunculuklar hakkında konuşalım. Sarp Akkaya daha önceki çalışmalarında çok sevilmiş bir oyuncudur. Onun oyunculuk performansını doğal ve başarılı bir şekilde yapması diziye renk katar. Deniz Işın ise oyunculuğunu ve güzelliğini bu dizide de konuşturur.

Eee Sonra Dizisi Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu