Film & Dizi Önerisi

Kod Adı Kırlangıç Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Kod Adı Kırlangıç Dizi Konusu ve Oyuncuları! Kod Adı Kırlangıç dizisi, 12 Kasım 2023 günü dizi severlerin beğenisine sunulmuş olan aile, gençlik ve okul temalı bir dizidir. Dizinin başrollerinde Serkan Şenalp, Gizem Arıkan ve Korhan Herduran yer alıyor.

Fazla zaman kaybetmeden Kod Adı Kırlangıç dizisi hakkında bilgileri verelim. İşte Kod Adı Kırlangıç dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

kod adi kirlangic dizisi 1
Orijinal İsmi: Kod Adı Kırlangıç
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2023
ilk vizyon tarihi: 12 Kasım 2023
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Emir Khalilzadeh
Senarist: 
Yapımcı: Tonguç Dikmen
Yapım Şirketi: Zera Medya
Başrol Oyuncuları: Serkan Şenalp, Gizem Arıkan, Korhan Herduran
Türü: Aile, Gençlik ve Okul
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Türkiye

Kod Adı Kırlangıç Dizi Konusu

Kod Adı Kırlangıç dizisi, aynı mahallede yaşayan gençlerin tutkuyla bağlı oldukları drone tasarlama macerasını ana tema olarak benimser. Bu gençler, kendi becerilerini geliştirerek drone tasarlama hedefine ulaşmak için kararlı bir şekilde ilerlemeye karar verirler. Ancak, bu yolculukları sıradan bir serüven olmaktan öteye geçecektir.

Gençler, drone tasarlama konusundaki becerilerini geliştirmek için ellerinden gelenin en iyisini yaparken, yanlarında destek olacak iyi niyetli bireyler de bulunacaktır. Ancak, karşılarına çıkacak olan zorluklarla baş etmek zorunda kalacaklar, çünkü kötü niyetli kişiler de bu hikayede yer alacaktır.

kod adi kirlangic dizisi 2

Kod Adı Kırlangıç dizisi, gençlerin drone tasarlama serüvenini eğlenceli bir şekilde seyircilere aktaran bir hikayeyi sunmaktadır. Aynı mahallede yaşayan bu gençler, teknolojiye olan tutkuları ve yaratıcılıklarıyla önemli bir projeye imza atmaya kararlıdırlar. Ancak, bu projeyi gerçekleştirirken kötü niyetli bireylerle de karşılaşırlar.

Kod Adı Kırlangıç dizisinin yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh oturuyor. Dizinin başrollerinde ise Serkan Şenalp, Gizem Arıkan ve Korhan Herduran yer alıyor. Filmin yapımcılığını Tonguç Dikmen yapıyor. Dizide oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Kod Adı Kırlangıç dizinin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Kod Adı Kırlangıç Dizisi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Kod Adı Kırlangıç dizisi, 12 Kasım 2023 günü seyirci ile buluştu.

kod adi kirlangic dizisi 4

Oyuncu Kadrosu

Kod Adı Kırlangıç dizisinin oyuncuları şu şekildedir;

  • Serkan Şenalp
  • Gizem Arıkan
  • Korhan Herduran
  • Mine Teber
  • Ayhan Taş
  • Zeynep Kankonde
  • Cemil Şahin
  • Eray Kaman

Kod Adı Kırlangıç Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu