Yerli Kadın Ünlüler

Duygu Çakmak Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Duygu Çakmak
Tam adı: Duygu Çakmak
Doğum tarihi: ??. ??. 1995
Doğum yeri: Kocaeli, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Burcu: 
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Model
Aktif Yılları: 2020 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Duygu Çakmak Kimdir? Duygu Çakmak, modeldir.

Duygu Çakmak, 1995 yılında Kocaeli’nde dünyaya gözlerini açmıştır. İstanbul’da ikamet etmektedir.

Üniversite eğitimini Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Anabilim Dalı‘nda yüksek lisans eğitimi almaktadır. İyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Tunceli ve Erzincan arasında yer alan Munzur Dağı‘nda verdiği pozlar ile dikkatleri üzerine toplayan Çakmak, dağların artık teröristlerin değil modellerin yeri olduğunu belirtmiştir.

Duygu Çakmak, 12 Kasım 2020 günü Arnavutluk‘un başkenti Tiran‘da organize edilen ve 43 ülkeden yarışmacıların yer aldığı yarışmada ülkemizi temsil etmiştir. Çakmak, yarışma sonrasında yapılan korona virüs testi pozitif çıkmış ve karantinaya alınmıştır.

Korona virüs testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından paylaşmış ve sağlık durumunun iyi olduğunu belirtmiştir. Bir süre sonra da iyileşerek işinin başına geçmiştir. Güzel model, 20 Mayıs 2021 – 1 Haziran 2021 tarihleri arasında Lübnan‘da düzenlenecek olan “Miss Eurape 2021” güzellik yarışmasında ülkemizi temsil edecektir.

Çakmak yaptığı açıklamada, Türk kadınlarının güzelliğini dünya çapında kanıtlamak istediğini ve birincilik tacını takarak ülkesine dönmek istediğini belirtmiştir.  20 Mayıs – 1 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan “Miss Eurape 2021” güzellik yarışmasına 50 ülkeden model katılacaktır.

Fashion TV Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı olan Enis Onat yaptığı açıklamada Duygu Çakmak‘ın çok heyecanlı olduğunu ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğini belirtmiştir.

2024 yılından itibaren Cem Davran ile birlikte Efsane ve fenomen yarışma olan Çarkıfelek yarışmasında partneri olarak başladı. Hafta içi her gün akşamüstü yayınlanan program, TV8 ekranlarında!

Duygu Çakmak’ın Başarıları

  1. Best Model Of Turkey
  2. The Miss Globe of the World

Videoları

 

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu