Yabancı Kadın Ünlüler

Dixie D’Amelio Kimdir?

instagram takipçi hilesi

dixie damelio 1

Tam adı: Dixie D’Amelio
Doğum tarihi: 12 Ağustos 2000
Doğum yeri: Norwalk, Amerika Birleşik Devletleri
Boyu: 1.7 m
Ailesi: Heidi D’Amelio (Annesi), Marc D’Amelio (Babası), Charli D’Amelio (Kardeşi)
Sevgilisi: Matt Garavel (2018 – Halen)
Mesleği: TikTok ve Sosyal Medya Fenomeni, Manken
Aktif Yılları: 2019 senesinden bu yana
imdb-logo

youtube-chanelApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Dixie D’Amelio Kimdir? Dixie D’Amelio, 12 Ağustos 2001 tarihinde, Amerika Birleşik Devletleri‘nin Norwalk şehrinde dünyaya gelmiştir. Lise eğitiminin yaşadı yerde bulunan Norwalk Lisesi‘nde tamamlamıştır. 2020 senesi itibariyle 20. doğum gününü arkadaşları ve aileleri ile kutlamıştır. Annesinin fotoğrafçı Heidi D’Amelio, babasının ise  adamı ve politikacı Marc D’Amelio’dur. Charli D’Amelio isminde bir de kız kardeşi vardır. Kız kardeşi Charli, 2019 senesinden bu yana platform tarihinin en hızlı yükselen TikTok ünlülerinden biri olmuştur.

İlginizi çekebilir: Jasmine Tookes Kimdir?

Dixie D’Amelio, “dixiedamelio” TikTok hesabında 27.5 milyondan fazla takipçiye sahip olan çok ünlü bir TikTok yıldızıdır. TikTok hesabında Bryce Hall, Daisy Keech ve kendi kız kardeşi Charli D’Amelio gibi diğer TikTok ünlüleri ile yaptığı dans videolarını yayınlamaktadır. 2019 senesinde TikTok grubu “The Hype House” a üye olmuştur. TikTok’tan önce İnstagram‘da da fenomen olmuştur. 2020 senesinin Temmuz ayı itibari ile İnstagram hesabında 12.3 Milyon takipçisi vardır.

2019 senesinin Aralık ayında ABD‘nin Connecticut eyaletinde yer alan Greenwich kentinde kız kardeşi Charli D’Amelio, Nikko Zingus ve Luca Lombardo gibi diğer TikTok ünlüleri ile Noel temalı bir MistleTok Buluşması‘nda boy göstermiştir. Genç TikTok yıldızının net değerinin 2020 senesi itibari ile 200 Bin $ olduğu bilinmektedir. Fakat kesin olarak kazandığı miktar açıklanmamıştır. Genel olarak, kariyerinden iyi bir miktar para kazandığı ve gelirlerinin büyük bir kısmını TikTok‘tan elde ettiği bilinmektedir.

Dixie D’Amelio, henüz evli değildir. Fakat şu an erkek arkadaşı Matt Garavel ile aşk yaşamaktadır. 2018 senesinin Mayıs ayından bu yana Matt Garavel ile birliktelik yaşamaktadır. Dixie, uzun siyah saç rengine sahip  güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan bir TikTok yıldızıdır. Spor ile yakından ilgilenmektedir.

İnstagram ve Tiktok platformlarında ilgi ile takip edilen Dixie, son dönemleri en çok takip edilen sosyal medya fenomenleri arasında yer almaktadır.

Dixie D’Amelio Şarkıları

  1. 2020 – Be Happy

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu