Yerli Kadın Ünlüler

Dilara Aydın Kimdir?

instagram takipçi hilesi

dilara aydın 1
Tam adı: Dilara Aydın
Doğum tarihi: ??. ??. 1996
Doğum yeri: İzmir, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Ailesi: 
Sevgilisi: Sercan Cılız
Mesleği: Youtuber
Aktif Yılları: 2016 senesinden bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Dilara Aydın Kimdir? Dilara Aydın, 1996 senesinde İzmir‘de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü tamamlamış ve başarı ile mezun olmuştur. Sosyal medya platformlarını takip eden insanların tanıdığı bir simadır. Sahibi olduğu Youtube kanalında genel olarak kişisel bakım, makyaj, yemek, moda ve alışveriş konularında videolar yayınlamaktadır.

Bugün (26 Haziran 2020) itibari ile Youtube kanalında 6.8 Bin abonesi bulunmaktadır. İnstagram hesabında ise 170 Bin‘e yakın takipçisi bulunmaktadır. 2019 senesinde Acun Ilıcalı‘nın şirketi olan Acun Medya tarafından hayata geçirilen “Exatlon Challange Türkiye” kadrosunda yer almaktadır.

Dilara Aydın, bu yarışma programında Furkan Kaya (Ağır Sağlam), Furkan Yaman, Dilan Ay, Oğuzhan Uğur, Hayrettin,  Mendemur Lemur, Gözde Demiral, Buğra Kazancı, Yağmur Karabal, Zeynep Aleyna Şen, Barış Erdoğan, Öykü Berkan, Buse Plan, Doğan Kabak, Uras Benlioğlu ve Elanur Pat gibi isimler eşlik etmektedir. Netflix‘te yayınlanacak olan “Exatlon Challenge Türkiye” yarışmasının sunuculuğunu ise Orkun Işıtmak üstlenmektedir.

İlginizi çekebilirExatlon Programı ve Yarışmacıları

Oğlak burcu olan Aydın, yarışmanın iddialı isimleri arasında yer almaktadır. Whooper adında bir de kedisi vardır. Genel olarak pozitif bir yapısının olmadığını belirten Aydın, canının sıkkın olduğu zamanlarda ya yemek yediğini, ya müzik dinlediğini ya da yürüyüşe çıktığını belirtmiştir. Et ve et ürünlerini yemeyi çok sevmediğini bu yüzden vejeteryan olabileceğini, yaşamının hareketli olduğunu ve enerjisi düşük insanlardan hoşlanmadığını da söylemiştir.

Dilara Aydın, vücudunda bulunan dövmelerin ufak anlamlar taşıdığını, ayda iki kez saçlarına keratin bakımı ve Hindistan cevizi yağı sürdüğünü dile getirmiştir. Aynı zamanda kulaklarında bir kaç tane piercing vardır. Bir süredir, sevgilisi Sercan Cılız ile bir birliktelik yaşamaktadır. En sevdiği ve ilgi ile takip ettiği fenomenler arasında Berkcan Güven‘in ilk sırada yer aldığını belirtmiştir. Kendine ait bir blog sayfası da vardır.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Kim Nereli

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu