Yerli Kadın Ünlüler

Dilan Koç

Dilan Koç Kimdir?

instagram takipçi hilesi

dilan koc 1
Tam adı: Dilan Koç
Doğum tarihi: ??. ??. 2001
Doğum yeri: Kars, Türkiye
Boyu: 1.6 m
Burcu: 
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sosyal Medya Fenomeni
Aktif Yılları: 2019 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Dilan Koç Kimdir? Dilan Koç, sosyal medya fenomenidir. TikTok‘ta çektiği videolar ile tanınmaktadır.

Dilan Koç, 2001 yılında Kars’ta dünyaya gözlerini açmıştır. Babasının küçükken kaybetmiştir. Son yıllarda oldukça popüler bir hal haline gelen TikTok‘a yüklediği videolar ile geniş kitleler tarafından tanınmıştır. İsmi son günlerde ise çektiği bir video ile anılmaktadır.

Koç, sosyal medyada paylaştığı videoda Sidar Alanç ve yakınlarının kendisini tehdit ettiğini söylemiştir. Genç fenomen, “Ölmek istemiyorum” diyerek sevenlerinden ve destekçilerinden yardım istemiştir. Koç, Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı‘na gittiğini ve Sidar Alanç ile ilgili şikayette bulunduğunu belirterek, “Sizi öldüreceğiz, parçalarınızı böleceğiz, size tecavüz edip ormana atacağız. Babanız yok. Evet babam yok. Ama benim için bir baba, aile ve kardeş olun ve bana yardım edin. Beni öldürdükten sonra yardım etmenize gerek yok.” demiştir.

Kendi sosyal medya hesaplarında paylaştığı bir videoda da şunları dile getirmiştir; “Ben öldükten sonra sesimi duyurmanıza gerek yok. Ölmek istemiyorum. Bana hemen yardım edin. Sesim olun, ölmek istemiyorum.”

Dilan Koç, tehdit delillerinin bulunduğunu belirterek, “Hala beni ve ailemi tehdit ediyorlar. Konuşmamdan dolayı tehdit edilirsem sessiz kalmayacağım” diyerek de eklemiştir. Sosyal medyada kısa sürede trend  haline gelen bu olay için pek çok sosyal medya kullanıcısı #DilanKoçYalnızDeğildir hashtag’i ile tepkisini dile getirmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu