Yerli Kadın Ünlüler

Dilan Ay Kimdir?

instagram takipçi hilesi

dilan ay 3

Tam adı: Dilan Ay
Doğum tarihi: 11 Nisan 1995
Doğum yeri: Mardin / Türkiye
Boyu: 1.70 m
Ailesi: 
Sevgilisi:
Mesleği: Influencer, Youtuber
Aktif Yılları: 2019 yılından bu yana

youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Dilan Ay kimdir? Dilan Ay, 11 Nisan 1995 yılında dünyaya gelmiş Türk sosyal medya fenomeni ve Influencerlardandır. Aslen Mardinli olan Dilan, sonradan İstanbul’a yerleşmiştir. 2019 yılında kendi adıyla açtığı Youtube kanalıyla geniş bir kitleye hitap ederek adını duyurmuştur.

Dilan Ay, Beykent Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü okumuş ve mezun olmuştur. Üniversite okuduğu yıllarda sürekli çalıştığını belirtmektedir. Yıllardır oyunculuğa duyduğu ilgi sayesinde bu yönde de eğitim alan Dilan, oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra ekranlarda da yer almıştır. 2017 yılında yayınlanmaya başlayan Payitaht Abdülhamid dizisinde birkaç bölüm yer almıştır. Aynı zamanda birçok klip ve reklam filminde de yer almıştır.

İlginizi çekebilir: Dilan Polat Kimdir?

İrem adında bir kız kardeşi bulunmaktadır. Kız kardeşinin Miami’ye taşınmasının ardından Youtube kanalı açmaya karar vermiştir. Kendi adıyla açtığı kanalında sağlık ve spor ağırlıklı olmak üzere güzellikten geziye birçok video içeriği üretmektedir.

Sağlıklı beslenme önerilerini takipçileriyle sık sık paylaşan Dilan Ay’ın yaşam sırlarının yanı sıra makyaj videoları, cilt bakım rutini gibi birçok güzellik ipuçlarını da paylaşmaktadır. Büyük kitlelere hitap eden fenomenler arasında yer alan Dilan Ay’ın Instagram hesabında 41 bin takipçisi bulunurken, Youtube kanalında ise 46 bin abonesi bulunmaktadır.

En büyük hayalinin dünyayı gezmek olduğunu sürekli belirten Dilan Ay’ın hareketli ve değişik kişiliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Sportif Influencer, 2019 yılında yapılan Acun Ilıcalı‘nın Exatlon Challenge yarışmasında yer alan sosyal medya fenomenleri arasındadır.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=285cN8cnpQE

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu