Yerli Kadın Ünlüler

Devrim Özkan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Devrim Ozkan Kimdir Biyografisi foto Galerisi 11
Tam adı: Devrim Özkan
Doğum tarihi: 2 Eylül 1998
Doğum yeri: Muğla / Türkiye
Boyu: 1.73 m
Ailesi:
Sevgilisi: Yok
Burcu: Başak
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları:
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

TRT 1 ekranlarında yer alan, Vuslat dizisinin Feride karakterine hayat vererek , buradaki rolle de dikkatleri üstüne çeken Muğla’lı güzel oyuncu Devrim Özkan Kimdir? Biyografisini en güncel, en bol içerikle sizlere sunmuş olacağım.  Devrim hanım da tıpkı benim gibi Muğla’lı olması da biyografisini yazarken duymuş olduğum onuru arttırıyor. Hatta yazacak olan arkadaşımdan önce davrandım desem yeridir.

Devrim Özkan , 09 Temmuz 1998 tarihinden Muğla , Türkiye’de dünyaya geldi . Ailesiyle ilgili şuan bir bilgi yok ama sürekli güncellendiğinde , bu ve bunun gibi diğer bilgiler eklenebilir veya değiştirilebilir (tıpkı diğer biyografi ve içeriklerimiz gibi) .

Eğitimini, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinin , Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalında devam etmektedir.

Devrim Özkan, oyunculuk kariyerinin ilk projesini 2017 yılında Show TV‘de yayınlanan, Rüya adlı dizide İpek karakterine hayat vererek başlamıştır.Buradaki rolüyle dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır. Öyle ki , yine aynı yıl Kanal D‘nin önemli yapımlarından biri olan ve Türkiye’de popüler bir dizi olan, Vatanım Sensin adlı dizide Havva karakterine hayat verdi.

Vatanım Sensin‘de Bergüzar Korel ,Halit Ergenç ,Onur Saylak ,Fatih Artman gibi isimler rol aldı.

Vatanım sensin dizisindeki Havva karakterini oynadıktan sonra 2019 senesine kadar hiç bir projede yer almadı. 2019 yılında ise , TRT 1 ‘in popüler dizisi Vuslat ‘ta Feride karakteriyle baş rol oynadı. Bu karakter ile de kendi hayran kitlesini belirlemeye başladı. Vuslat’ta Ümit Kantarcılar, Osman Alkaş, Nurhan Özenen ,Nurhan Özenen gibi isimlerle rol aldı.

Güzel oyuncu Devrim Özkan, geleceği parlak olan oyunculardan biri olarak beliriyor şimdiden. Yaşının da genç olması ve büyük projelerde şimdiden boy göstermesi, oyunculuğunun beğenilmesinden kaynaklanıyor. Bu yüzden de gelecekte bir çok önemli filmde ve dizide göreceğiz gibi.

2022 yılında 21 Temmuz’da Show TV’de yayınlanmaya başlayan Gelsin Hayat Bildiği Gibi adlı dizide Songül karakterine hayat veriyor. Bu dizide rol alan diğer oyuncular ise Ertan Saban, Özge Özberk, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan‘dır. Dizi hakkında detaylı bilgi ve geniş oyuncu kadrosu ve konusunu merak ediyorsanız, MaksatBilgi’deki içeriğimize gidebilirsiniz: Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizi Konusu ve Oyuncuları

Devrim Özkan’ın Filmleri ve Dizileri

  1. 2022- Gelsin Hayat Bildiği Gibi / Komiser Songül (Dizi)
  2. 2020- Ramo (Dizi)
  3. 2019 – Vuslat / Feride (Dizi)
  4. 2017 – Vatanım Sensin / Havva (Dizi)
  5. 2017 – Rüya / İpek (Dizi)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Google Araması

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu