Devrim Özkan

Devrim Ozkan Kimdir Biyografisi foto Galerisi 11

Tam adı: Devrim Özkan
Doğum tarihi: 09.07.1998
Doğum yeri: Muğla / Türkiye
Boyu: 1.73 m
Ailesi:
Sevgilisi: Yok
Burcu: Yengeç
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları:
imdb-logo

Sosyal Medyada

instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

TRT 1 ekranlarında yer alan, Vuslat dizisinin Feride karakterine hayat vererek , buradaki rolle de dikkatleri üstüne çeken Muğla’lı güzel oyuncu Devrim Özkan Kimdir? Biyografisini en güncel,en bol içerikle sizlere sunmuş olacağım.  Devrim hanım da tıpkı benim gibi Muğla’lı olması da biyografisini yazarken duymuş olduğum onuru arttırıyor. Hatta yazacak olan arkadaşımdan önce davrandım desem yeridir.

Devrim Özkan , 09 Temmuz 1998 tarihinden Muğla , Türkiye’de dünyaya geldi . Ailesiyle ilgili şuan bir bilgi yok ama sürekli güncellendiğinde , bu ve bunun gibi diğer bilgiler eklenebilir veya değiştirilebilir (tıpkı diğer biyografi ve içeriklerimiz gibi) .

Eğitimini, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinin , Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalında devam etmektedir.

Devrim Özkan, oyunculuk kariyerinin ilk projesini 2017 yılında Show TV‘de yayınlanan, Rüya adlı dizide İpek karakterine hayat vererek başlamıştır.Buradaki rolüyle dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır. Öyle ki , yine aynı yıl Kanal D‘nin önemli yapımlarından biri olan ve Türkiye’de popüler bir dizi olan, Vatanım Sensin adlı dizide Havva karakterine hayat verdi.

Vatanım Sensin‘de Bergüzar Korel ,Halit Ergenç ,Onur Saylak ,Fatih Artman gibi isimler rol aldı.

Vatanım sensin dizisindeki Havva karakterini oynadıktan sonra 2019 senesine kadar hiç bir projede yer almadı. 2019 yılında ise , TRT 1 ‘in popüler dizisi Vuslat ‘ta Feride karakteriyle baş rol oynadı. Bu karakter ile de kendi hayran kitlesini belirlemeye başladı. Vuslat’ta Ümit Kantarcılar, Osman Alkaş, Nurhan Özenen ,Nurhan Özenen gibi isimlerle rol aldı.

Güzel oyuncu Devrim Özkan, geleceği parlak olan oyunculardan biri olarak beliriyor şimdiden. Yaşının da genç olması ve büyük projelerde şimdiden boy göstermesi,oyunculuğunun beğenilmesinden kaynaklanıyor. Bu yüzden de gelecekte bir çok önemli filmde ve dizide göreceğiz gibi.

Devrim Özkan’ın Filmleri ve Dizileri

  1. 2019 – Vuslat (Feride) (TV Dizisi)
  2. 2017 – Vatanım Sensin (Havva) (TV Dizisi)
  3. 2017 – Rüya (İpek) (TV Dizisi)

Videoları

TRT 1’DE BUGÜN “DEVRİM ÖZKAN” (Video)

Fotoğrafları

Kaynak
Google Araması

Bir cevap yazın

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Başa dön tuşu