Film & Dizi Önerisi

Darmaduman Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Darmaduman Dizi Konusu ve Oyuncuları. Darmaduman dizisi, dizi severler ile 27 Ekim 2022 günü FOX TV ekranlarında buluşacak olan dram ve gençlik temalı bir dizidir. Dizinin başrollerinde Aslıhan MalboraMert Yazıcıoğlu ve Hafsanur Sancaktutan beraber rol alıyor. Beverly Hills, 90210 isimli diziden uyarlanmaktadır.

Dizinin fragmanları FOX TV ekranlarında ve sosyal medyada dönmeye başladı. Tanıtımların paylaşılması ile birlikte de dizi hakkında merak konuları artmaya başladı. Çok vakit kaybetmeden Darmaduman dizisi hakkında bilgileri verelim. İşte Darmaduman dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Darmaduman Dizi Konusu ve Oyuncuları
Türkçe İsmi: Darmaduman
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 27 Ekim 2022
Yaş Sınırı: Yok
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: –
Yönetmeni: Deniz Yorulmazer
Senarist: Damla Serim
Yapımcı: Kerem Çatay
Yapım Şirketi: Ay Yapım
Başrol Oyuncuları: Aslıhan Malbora, Mert YazıcıoğluHafsanur Sancaktutan
Türü: Gençlik ve Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: FOX TV

Darmaduman Dizi Konusu

Servet Ailesi, ailevi nedenlerle Eskişehir’den İstanbul’a taşınır. Burada bambaşka bir ortama girerler. İkizler Kerem ve Ece, girdikleri özel üniversitenin ortamına uyum sağlamak için kendilerinden farklı insanlarla tanışacak ve yetişkinliğe adım atarken bir yandan da gençlik denilen uzun bir yolculuğa çıkacaklardır. ilk aşkları tarafından sevilmek, arayışlar, hatalar ve kendinizi keşfetme heyecanı tarafından silip süpürülür.

darmaduman dizisi 4

İkizler büyümenin çilesine katlanırken, babaları Harun, 25 yıldır adım atmadığı eve dönmek zorunda kaldığında, baba ve oğul arasındaki olaylar tüm aile için derin hesaplaşmalara sokacaktır. Anneleri Beliz, kendisini bulacağı yeni bir döneme girecektir.

25 yıl sonra ikizlerin dedesi Asaf ve anneannesi Ayla, oğulları ve torunları ile aynı çatı altında yaşamaya başladıklarında, büyüme ve olgunlaşmanın hayatları boyunca girecekleri çatışmalarla geleceğini anlayacaklardır.

darmaduman dizisi 3

Darmaduman, 4 Ekim 1990 ve 17 Mayıs 2000 tarihleri arasında ABD’nin FOX kanalında yayınlanan ve tüm dünyada büyük bir ilgi ile takip edilen Beverly Hills, 90210 isimli diziden uyarlanmaktadır. Beverly Hills, 90210 bir dönem Cine 5, Kanal D ve Show TV ekranlarından da dönmüştü. Bu dizi toplamda 10 sezon ve 296 bölüm sürmüştü. Bakalım Darmaduman dizisi ne kadar sürecek merak konusu.

Darmaduman, FOX TV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer otururken, senaryosunu ise Damla Serim kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde Aslıhan MalboraMert Yazıcıoğlu ve Hafsanur Sancaktutan yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Dizi hakkındaki yorumlarınızı da aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere ve ziyaretçilerimize iletebilirsiniz.

darmaduman dizisi

Darmaduman Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Darmaduman dizisi, 27 Ekim 2022 günü FOX TV ekranlarında dizi severler ile buluşacak.

Oyuncu Kadrosu

Darmaduman dizisinin oyuncuları şu şekildedir;

Darmaduman Fragmanı ve Diğer Videoları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu