Yerli Kadın Ünlüler

Damla Ersubaşı

instagram takipçi hilesi

damla ersubasi 16

Tam adı: Damla Ersubaşı
Doğum tarihi: 21 Haziran 1993
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.66 m
Ailesi:
Eşi: Mustafa Can Keser
Çocuk (ları): Zeynep Nisa Keser, Zehra Keser
Mesleği: Oyuncu, Influencer
Aktif Yılları: 1999 yılından bu yana

imdb-logo

Sosyal Medyada
instagram-hesabitwitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Damla Ersubaşı kimdir? Damla Ersubaşı, 21 Haziran 1993 İstanbul doğumludur. Bir döneme damga vuran Sihirli Annem isimli gençlik dizisiyle ünlenmiş yıllar sonra Instagram’da yeniden bir kitle kazanarak Influencer olan Türk oyuncudur.

Damla Ersubaşı, Beykent Üniversitesi’nde okumuştur. Oyunculuk bölümünde eğitim alarak mezun olan Ersubaşı, çocuk yaşlardan giyim markaları için modellik yapmaktadır. Oyunculukla küçük yaşta tanışan Ersubaşı, henüz 6 yaşındayken 1999 yılında yayınlanmaya başlayan Yılan Hikayesi’nde rol almıştır. Yılan Hikayesi’nin ardından ekranlara alışan Ersubaşı, oyunculuk kariyerinde asıl çıkışını Sihirli Annem dizisiyle yapmıştır.

Sihirli Annem, 2003 yılında yayınlanmaya başlayan bir dönemin çocukları için vazgeçilmez olan bir dizi olmuştur. Kanal D ekranlarında yayınlanan Sihirli Annem dizisinde Tuğçe karakterine hayat vermiştir. Bu diziyle Nevra Serezli, İnci Türkay, Suat Sungur gibi birçok önemli oyuncunun yanı sıra dönemin genç oyuncusu olan Gizem Güven, Buğra Özmüldür, Zeynep Özkaya gibi isimlerle oynamıştır.

2005 yılında kısa bir süreliğine Aşka Sürgün isimli bir dizide yer aldıktan sonra, 2007 yılında yaklaşık 18 bölüm boyunca Doktorlar dizisinde rol almıştır.

2014 yılında Sabit Kanca 2 isimli filmde yer alan Ersubaşı, son olarak 2016 yılında Kaçma Birader isimli filmde rol almıştır.

Uzun bir süre ekranlarda yer almayan Damla Ersubaşı, bu sürede evlenerek 2 çocuk sahibi olmuştur. Son dönemde fazla kiloları olduğu görülen Damla Ersubaşı, 2019 yılında mide küçültme ameliyatı olarak 41 kilo vermiştir. Şu anda Instagramda aktif olarak paylaşım yaparak takipçileriyle etkileşim halinde bulunmaktadır.

Dizi ve Filmleri

  1. Arka Sokaklar
  2. Sır Kapısı
  3. Doktorlar
  4. Selena
  5. Aşka Sürgün
  6. Sihirli Annem
  7. Yılan Hikayesi
  8. Kalp Gözü
  9. Sabit Kanca 2
  10. Kaçma Birader

Videoları

Fotoğrafları

Eda Nurçin

12 Haziran 1997 İzmir doğumlu, Bursa'da büyüyen, İstanbul'da yaşayan, Sinema ve Televizyon mezunu bir editör. Aynı zamanda yeni ve geleneksel medya arasında arafta kalmış bir içerik üreticisi ve yönetmen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu