Film & Dizi Önerisi

Can Yaman’ın Yeni Dizisi: Sandokan Dizi Konusu Nedir?

Sandokan Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Sandokan Dizi Konusu ve Oyuncuları..! Ünlü oyuncu Can Yaman‘ın ismi bugünlerde yepyeni bir proje ile anılıyor. İtalya’da çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yaman, sevenlerinin karşısına bu sefer bir İtalyan dizisi ile çıkacak. İlk olarak 1883 yılında yayımlanan Sandokan dizisinin yeni bölümleri çekilecek. Can Yaman ise bu dizide başrolde oynayacak. İşte Sandokan dizi konusu, oyuncuları ve merak edilen diğer tüm detaylar..!

sandokan dizi konusu

Orijinal İsmi: Sandokan
IMDb Puanı: – / 10
Beyazperde Puanı: – / 5
Vizyon tarihi: Yakında
Yaş Sınırı: Yok
Bölüm sayısı: 10
Yönetmenleri: Belli Değil
Senarist: Emilio Salgari, Sergio Sollima, Antonia Lucatelli, Alberto Silvestri, Manlio Scarpelli, Giuseppe Mangione
Yapımcı: Luca Barnebei
Başrol Oyuncuları: Can Yaman, Luca Argentero
Türü: Aksiyon
Yapım Ülkesi: İtalya
Kanal: Canale 5

Sandokan Dizisi ile bilgiler netleşmeye başlayınca yazımızda güncellemeler gerçekleştirilecektir.      👉 TAKİPTE KALIN 👈

Sandokan Dizi Konusu

Sandokan, İtalyan yazar Emilio Salgari tarafından kurgulanmış bir korsandır. Karakter 19. yüzyılın sonlarından gelmektedir. İlk olarak 1883 yılında yayımlanmıştır. Aynı zamanda Sandokan 11 tane macera romanının da kahramanıdır. Sandokan, Güney Çin Denizi‘nde “Malezya Kaplanı” olarak adlandırılmaktadır. Sandokan aslında bir korsandır. Bu karakteri pek çok dizi ve filme de konu olmuştur.

Her film ve dizide farklı konulara yoğunlaşılmıştır. Hatta bu karaktere doğa üstü güçlerin verildiği dizi ve filmlerde yapılmıştır. Fakat karaktere en uygun olan yapım 1964 yılında yayınlanan “Büyük Sandokan” adlı filmdir. Bu filmde İngiliz Donanması, Sandoka‘nın şehrini abluka almaktadır. Sandoka’nın ailesi bu abluka sonrasında katledilmiştir.

Sandokan, yaşadığı bu olay sonrasında korsan çetesi kurar. İngiliz Donanması‘na misilleme yapmak için planlar yapar. Sandokan, İngiliz Donanma Komutanı’nın yeğeni olan Mary Ann‘i karçırır. Sandokan ile Mary Ann arasında bir aşk doğar.

sandokan dizi konusu

Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kadrosu ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. İtalyan kaynaklardan yaptığımız araştırma göre şuan için gündeme gelen iki isim bulunmaktadır. Bu isimler aşağıda yer almaktadır.

Can Yaman‘ın bu dizi ile büyük bir servet kazanması beklenmektedir. Yaman, bölüm başı 100 Bin Euro alacaktır.

Sandokan Dizisi ile ilgili videolar

https://www.youtube.com/watch?v=AIVcJofFusw

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu