Yerli Erkek Ünlüler

Burak Gacemer

instagram takipçi hilesi

burak gacemer 9

Tam adı: Burak Gacemer
Doğum tarihi: 1981
Doğum yeri: İzmir / Türkiye
Boyu: 1.84 m
Eşi: Larissa Gacemer (2011’de evlendiler.)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Model, manken, basketbolcu
Aktif Yılları: 2008 yılından bu yana

Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Burak Gacemer kimdir? Burak Gacemer, 1981 yılında İzmir’de doğmuştur. Türk model, eski basketbolcudur. Ailesi Selanik göçmenidir. İlkokula giderken basketbolla tanışarak uzun yıllar sürecek kariyerine adım atmıştır.

Küçük yaşlarda basketbola başladıktan sonra Gacemer, 15 sene boyunca Pınar Karşıyaka’da oynamıştır. Bu dönemin 7 yılını Birinci Lig’de oynayarak geçirmiştir. Basket kariyeri boyunca 62 defa milli olan Burak Gacemer, 2007 yılında basketbolu bırakma kararı almıştır.

Sporu ve fitliğini halen korumaya çalışan Gacemer, basketi bırakmasının ardından koreograf Uğurkan Erez ile çalışmaya başlayarak modelliğe geçiş yapmıştır. Bir süre mankenlik yaparak çeşitli projelerde çalışmıştır. 2008’de Fashion TV’de En İyi Erkek Manken ödülünü kazanmıştır. Ardından birçok ünlü şarkıcının kliplerinde yer almıştır. Hadise’nin Düm Tek Tek şarkısının klibi bunlardan biridir.

2006 yılında eşi Larissa Gacemer’le reklam kampanyası için Brezilya‘dan İzmir‘e geldiği dönemde tanışmıştır. Bir reklam kampanyası için çalışan Larissa’yla uzun bir süre farklı ülkelerde konuşarak görüşmüştür. Burak ve Larissa Gacemer çiftinin sonu 2011 yılında evlenmeleriyle mutlu son olmuştur.

Brezilyalı manken Larissa’yla evlendikten sonra birlikte birçok reklam filminde yer alan Gacemer, halen sporla uğraşmaya devam etmektedir. Aşklarıyla, sempatik tavırlarıyla kısa sürede favori çiftlerden olan Gacemer’ler Instagram’da baya ilgi görmektedir. Çift birlikte gezdikleri yerleri ve deneyimledikleri her şeyi paylaşmaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu