Film & Dizi Önerisi

Bizim Hikaye Film Konusu Ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Bizim Hikaye Film Konusu Ve Oyuncuları! Bizim Hikaye filmi 2015 yılının mart ayında film severlerin beğenisine sunulmuş olan drama tarzında bir filmdir. Filmin başrollerinde Cansel Elçin, Sera Tokdemir ve Naz Elmas gibi ünlü sanatçılar vardır.

Gelin bu heyecan verici dramatik film hakkında bilgiler paylaşayım. Bizim Hikaye Film Konusu Ve Oyuncuları ve tüm detayları

bizim hikaye
İsmi: Bizim Hikaye
IMDb Puanı:-/10
Yapım yılı: 2015
İlk vizyon tarihi:27 mart 2015
Yönetmeni: Yasin USLU
Senarist: Yasin Uslu, Seda Altaylı TURGUT
Yapımcı: Cem Özay İhsan Semih Yıldızerler
Başrol Oyuncuları: Cansel Elçin, Sera Tokdemir ve Haluk Piyes
Türü
: Drama
Yapım Ülkesi
: Türkiye

Bizim Hikaye Film Konusu

Filmin hikayesi, 1980 darbesinin hemen öncesinde ve sonrasında geçer. Ana karakterlerden biri, ailesinin itibarını kurtarmaya çalışan bir adamdır. Bu karakter, darbe sonrasında ailesinin sosyal statüsünün ve itibarının zedelendiğini düşünmektedir ve bu itibarı yeniden kazanmak için çaba sarf eder. Diğer ana karakter ise, ailesini ve yuvasını kaybeden bir kadındır. Bu kadın, çocuklarıyla birlikte hayatta kalmak ve ayakta durmak zorundadır. Film, bu iki ana karakterin yaşadığı zorluklar, fedakarlıklar ve mücadeleler üzerinden ilerler.

Aynı zamanda, genç bir karakter de filmde önemli bir rol oynar. Bu genç, darbenin kurbanlarından biridir ve yanlış zamanda yanlış bir davanın içine çekilir. Geleceğini tehlikede hissederken, ailesinin ona destek olma çabasını gösterir.

Film, aynı zamanda geçmişte yaşanan bir aşk hikayesini de ele alır. Bu eski aşık, darbenin etkisiyle haksız yere hüküm giymiş bir karakterdir. Film, bu karakterlerin hayatlarındaki değişimleri ve mücadelelerini anlatarak izleyiciye duygusal bir deneyim sunar.

Bizim Hikaye Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Bizim Hikaye filmi 27 Mart 2015 tarihinde sinema severler ile buluştu. Vizyona girdiğinden bugüne 1.200.138 ₺ gişe hasılatı elde etmiştir.

bizim hikaye filmi konusu ve oyunculari

Bizim Hikaye Filmi Oyuncu Kadrosu

Bizim Hikaye Film Fragmanı Ve Videoları

Telif hakkından dolayı videoyu linke tıklarayarak izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu