Yerli Kadın Ünlüler

Beren Gökyıldız Kimdir?

instagram takipçi hilesi

beren gokyildiz 4
Tam adı: Beren Gökyıldız
Doğum tarihi: 29 Eylül 2009
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Ailesi: Ejder Gökyıldız, Mine Gökyıldız
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2014 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Beren Gökyıldız kimdir? Beren Gökyıldız, 29 Eylül 2009 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş Türk oyuncudur. Henüz 5 yaşındayken oyunculuk kariyerine başlayan Gökyıldız, küçük yaşına rağmen birçok popüler ve başarılı dizide önemli oyuncularla birlikte başrollerde yer almıştır.

İstanbul’da yaşayan ve ilkokul eğitimine oyunculuk kariyerinin yanında devam eden Beren Gökyıldız’ın profesyonel anlamda işleri ailesi tarafından yürütülmektedir. Oyunculuk kariyerine 2014 yılında Fox Ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi isimli diziyle başlamıştır.

İlginizi çekebilir: Kopuk Dizi Konusu ve Oyuncuları

İlk dizi projesinin ardından 2016 yılında Güldüy Güldüy Çocuklar kadrosunda yer alarak hem sahne de hem de ekranlarda aktif olarak bulunmuştur. Aynı yıl yayınlanmaya başlayan Anne isimli dizide Cansu Dere ve Vahide Perçin ile birlikte başrolde yer almıştır. Bu dizideki Melek karakteriyle milyonların kalbine girmiş ve Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi çocuk oyuncu ödülünü kazanmıştır.

2018 yılında ilk sinema projesi olan Onur Tan’ın yazıp yönettiği Bal Kaymak filminde oynamıştır. Ardından 2018 yılında Bizim Hikaye isimli uyarlama dizide Ayşe rolünü üstlenmiştir. Aynı yıl babası rolünde olan Buğra Gülsoy ile başrolü paylaştığı Kızım isimli dram dizisinde yer almıştır.

Beren Gökyıldız, 2020 yılında yayın hayatına başlayan Çocukluk isimli dizinin kadrosunda bulunmaktadır. Gökyıldız’a eşlik eden oyuncular ise Burcu Özberk ve Erdal Beşikçioğlu‘dur.

Beren Gökyıldız Dizi ve Filmleri

  1. Kocamın Ailesi
  2. Güldüy Güldüy Show
  3. Anne
  4. Bizim Hikaye
  5. Kızım
  6. Mucize Doktor
  7. Çocukluk
  8. Boşu Bir Yerde
  9. Bal Kaymak

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu