Film & Dizi Önerisi

Bal Kaymak Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Bal Kaymak Film Konusu ve Oyuncuları. Bal Kaymak filmi, 18 Mayıs 2018 günü film severlerin beğenisine sunulmuş olan aile ve komedi temalı bir sinema filmidir. Başrollerinde Tarık ÜnlüoğluBeren Gökyıldız ve Sabina Toziya yer alıyor.

Siz ziyaretçilerimiz için çok sayıda dizi ve film içeriği hazırladık. Bu içeriklere ulaşmak için Tıklayabilirsiniz. Fazla zaman kaybetmeden Bal Kaymak filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Bal Kaymak konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

bal kaymak filmi

Orijinal İsmi: Bal Kaymak
IMDb Puanı: 8,0 / 10
Yapım yılı: 2018
ilk vizyon tarihi: 18 Mayıs 2018
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Onur Tan
Senarist: Onur Tan
Yapımcı: Sertaç Demirtaş, Yusuf Karataş
Yapım Şirketi: 2D Medya
Başrol Oyuncuları: Tarık ÜnlüoğluBeren GökyıldızSabina Toziya
Türü: Aile, Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye

Bal Kaymak Film Konusu

Bal Kaymak filmi, Balkanlar’ın muhteşem atmosferinde, küçücük cüssesinin içinde kocaman bir kalbi saklı küçük Bade ile dünyanın en iyi kaymağını üreten asık suratlı dedesinin küskünken umut dolu hikâyesini anlatıyor.

Bal Kaymak, Balkanlar’ın harika atmosferinde, dünyanın en iyi balını yapan sert dedesi ile dünyanın en iyi kaymağını yapan küskün büyükannesi arasındaki küçük Ozan’ın umut dolu öyküsünü anlatıyor. Bade, Sezen teyzesi ile birlikte yaşıyor. Annesi ve babası ise vefat etmiştir.

bal kaymak filmi 4

Sezen, Bade’yi babası Adem’e verir ve yurt dışına çıkar. Ve böylece ayrı evlerde yaşayan ve adeta birbirine düşman olan bal üreticisi babası Adem ile krema üreticisi annesi Havva arasında gerilim ve rekabet tırmanmaya başlar. Badenin hayatlarına girmesi ile birlikte yaşamları farklı bir hale bürünecektir.

İzleyen bazı kişiler filmi Heidi yapımına çok fazla benzetti. Bazı izleyiciler filmi beğenirken bazıları ise çok kötü bulduklarını dile getirdi.

bal kaymak filmi 3

Bal Kaymak filminin yönetmen koltuğunda Onur Tan oturuyor. Senaryosunu ise yine Onur Tan kaleme aldı. Filmin başrolleri Tarık ÜnlüoğluBeren Gökyıldız ve Sabina Toziya alıyor. Filmin yapımcılığını Sertaç Demirtaş ve Yusuf Karataş yapıyor. Filmde bulunan tüm oyunculara alttan bakabilirsiniz. Bal Kaymak filminin resmi fragmanlarını da hemen alt kısımda seyredebilirsiniz.

Bal Kaymak Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Bal Kaymak filmi, 18 Mayıs 2018 günü seyirci ile buluştu. Bal Kaymak filmi Üsküp’ün terk edilmiş Makedonya köyü Lazarapole’de ve UNESCO koruması altındaki Ohri kentinde çekildi.

bal kaymak filmi

Oyuncu Kadrosu

Bal Kaymak filminin oyuncuları şu şekildedir;

 • Filiz Ahmet – Filiz Karakteri
 • Sabina Toziya (Sabina Ajrula) – Havva Karakteri
 • Ozan Akbaba
 • Beren Gökyıldız – Bade Karakteri
 • Emre Karaca
 • Sercan Kılıç
 • Ömer Tan – Ömer Karakteri
 • Melissa Yıldırımer – Sezen Karakteri
 • Yunus Emre Yıldırımer – Yasin Karakteri
 • Hasan Can Yücetaş
 • Kenan Çoban – Asker Karakteri
 • Tarık Ünlüoğlu – Adem Karakteri

Bal Kaymak Fragmanı ve Diğer Videoları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu