Yerli Kadın Ünlüler

Bilge Öztürk Kimdir?

instagram takipçi hilesi

bilge ozturk 1
Tam adı: Bilge Öztürk
Doğum tarihi: 11 Şubat 1978
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,6 m
Burcu: Kova
Ailesi: Berna Öztürk, Belda Öztürk
Sevgilisi: Tarkan (Ayrıldı), Daren Gerede Erkaya (2021)
Mesleği: Avukat
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Bilge Öztürk Kimdir? Bilge Öztürk, avukattır.

Bilge Öztürk, 11 Şubat 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Babası eski güreşçidir. Berna Öztürk ve Belda Öztürk isimlerinde iki kardeşi vardır.

Çok küçük yaşlarda spor ile tanıştı. İlkokul çağlarından beri sürekli olarak spor ile ilgilendi. Profesyonel olarak da sporculuk yaptı. Hentbol sporunda 7 senesi lisanslı olmak üzere toplamda 11 sene hentbol oynadı. Aynı zamanda su kayağı, aikido ve voleybol gibi spor dalları ile de ilgilenmektedir.

Yeni bir alan arayışında idi. Yıllar sonra kiteboard diye bir spor ile tanıştı. Kiteboard’ın diğer adı uçurtma sörfüdür. Bu spora hobi olarak başladı ve hayatı bir anda değişti. Gerçek mesleği avukatlıktır.

Öztürk’ün adı son günlerde fotoğrafçı Bennu Gerede‘nin 21 yaşındaki oğlu Daren Gerede Erkaya ile anılıyordu. 10 Ekim 2021 günü sosyal medya hesabından Daren Gerede Erkaya ile birlikte çekilmiş bir resmini paylaştı ve iddialar doğru çıktı.

Öztürk ile genç sevgilisi Daren ile arasında tam 22 yaş var. Bilge Öztürk verdiği bir röportajda Daren ile üç aydır birlikte olduklarını ve çok mutlu olduklarını dile getirdi. Aynı zamanda avukatlığa da devam ettiğini belirten Öztürk, günlerinin büyük bir çoğunluğunu Muğla Akyaka’da sahibi olduğu kite surf okulunda geçirmektedir. Bennu Gerede de bu aşka onay verdi.

Bu ilişkiye bazıları inanırken bazıları ise Daren Gerede Erkaya için bir PR çalışması olduğunu düşünmeye başladı.

Öztürk, bir dönem Tarkan ile de bir birliktelik yaşamıştı.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu