MaksatModa

Beyaz Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Bir gömlek nasıl farklı şekillerde kombinlenir?

instagram takipçi hilesi

“Beyaz gömlek kombini nasıl yapılır?” sorusu özellikle kadınların merak ettiği konulardandır. Beden ölçülerinize uygun olan beyaz gömleğini farklı şekillerde kombinlemek isteyenler yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dolabınızdaki beyaz gömleğinizin tercihen pamuklu ya da saten kumaştan üretilmesi gerekir. Bu tarz kumaşlar daha kaliteli ve uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar.

Beyaz Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

1- Rahat Görünüm Sergilemek İsteyenler

beyaz gömlek nasıl kombinlenir?

Beyaz gömleği kombinlemenin en keyifli yollarından bir tanesi rahat görünüm ortaya koymaktır. Mom jean bir pantolonunuzla birlikte beyaz gömleğinizi giyinin. Bel kısmını içinize verin ya da bağlayın. Yaka kısmından 2 tane düğme açın ve fular bağlayın. Bunun dışında küpe, saat ve bileklik takmayı da ihmal etmeyin Ayakkabı tercihinizi ister stiletto isterseniz de spor yapabilirsiniz.

2- Beyaz Gömlek Kombini: Ofis Şıklığı

beyaz gömlek nasıl kombinlenir?

Beyaz gömlek  ile yapılan ofis şıklığı günü kurtarıcıdır. Eğer işe giderken şık ve rahat görünmek isterseniz siyah dar bir pantolonunuz ile birlikte gömlek kombini yapmanızı öneririz. Gömleğinizin biraz salaş olması farklı bir hava katacaktır.

3- Şort ve Gömlek

beyaz gömlek nasıl kombinlenir?

Yine havalı ve rahat görünmek isteyenler için şort ile yapılan beyaz gömlek kombini uygun bir seçimdir. Saçlarınızı örerek cool görünümünüze sıra dışılık katabilirsiniz. Ayrıca bu kombin sırt çantası ile birlikte çok daha çekici ve rahat duracaktır.

4- Beyaz Gömlek Kombini: Modern Kadının Tercihi

beyaz gömlek nasıl kombinlenir?

İş, akşam yemeği ya da özel buluşmalarda keten bir binici pantolon ile bilikte beyaz gömleğinizi giyebilirsiniz. Eğer kombininize biraz renk katmak isterseniz ayakkabı ya da çantanızın rengini sıra dışı seçebilirsiniz. Ya da sıra dışı görüntünüzü saçlarınız ile ortaya çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken saçlarınıza eğlenceli bukleler yapmaktır.

5- Etek-Gömlek Şıklığı

moda

Birçok kadının tercihi olan etekler şık kombinlerin tamamlayıcısıdır. Boy  uzunluğunuza uygun olan etek ile birlikte kombininizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca belinizi içine vererek vücut hatlarınızı meydana çıkarabilirsiniz. Boyunuz 1,65 m’den uzun ise diz kapağının altında boya sahip  etek giymenizi öneririz. Fakat 1,65 cm’den kısa ise kısa eteklerden giyinmelisiniz.

6- Beyaz Gömlek Kombini: Ceket ile Renk Kat

moda

Dar bir jean ve renkli bir ceket ile birçok ortama ayak uydurabilirsiniz. Örneğin; sabah işe akşam da kahve içmeye aynı kombin ile gidebilirsiniz. Ceket renginiz ile küçük bir aksesuarınızın renk uyumunu yakalamanız oldukça önemlidir.

7- Kombinine Fark Kat

moda

Bir beyaz gömlek renkli bir pantolon ile bir araya geldiğinde her yaştan kadında anlam bulur. Özellikle aksesuar olarak büyük bir kemer tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem vücut kusurlarınızı gizleyebilir hem de modern bir görüntü elde edebilirsiniz.

İlgili Videolar

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu