Yerli Kadın Ünlüler

Beste Açar Kimdir?

instagram takipçi hilesi

beste acar 1
Tam adı: Beste Açar
Doğum tarihi: 15 Mayıs 1974
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,6 m
Burcu: Boğa
Ailesi: Kayahan (Babası), Nur Açar (Annesi), Aslı Gönül Açar (Kardeşi)
Eşi: Engin Haravon (2011), Onur Berberoğlu, Tayfun (1996 – 1997)
Çocuk (ları): Oben, Rüzgar Haravon
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 1990’lı yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Beste Açar Kimdir? Beste Açar, şarkıcıdır.

Beste Açar, 15 Mayıs 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Babası ünlü şarkıcı Kayahan, annesi ise Nur Açar‘dır. Anne ve babası lise yıllarında tanışmış ve 8 Mart 1973 tarihinde evlenmişlerdir.

Açar, ilk evliliğini bir dönemin en ünlü şarkıcılarından bir tanesi olan Tayfun Duygulu ile yaptı. Çift, 1996 yılında evlendi, 1997 yılında ise ayrıldı. Boşanma sebepleri Açar’ın Tayfun’u aldatmasıydı. Kayahan kızının bu davranışına çok kızmış ve bir süre konuşmamıştır.

İkinci evliliğini Onur Berberoğlu ile yaptı. Bu evliliğinden Oben isminde bir oğlu oldu. Fakat bu evlilikleri de çok uzun sürmedi ve ayrıldılar. Üçüncü ve son evliliğini ise GS Store sahibi Engin Haravon ile yaptı. Çift, 2011 yılında dünya evine girdi. O yıldan beri birlikteler.

2019 senesinde 10 parçadan meydana gelen bir çocuk albümü hazırlayan Beste ve İpek Açar, ilk parçaları “Haydi” şarkısını 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar ile paylaştı. Açar’ın oğlu Rüzgar Haravon da klipte oynadı.

Beste Açar’ın hayatı babası Kayahan’ın vefat etmesinden sonra pek yolunda gitmedi. Babasının 3. ve son eşi olan İpek Açar ile ilk olarak miras yüzünden tartışmışlardı. Bir kaç senedir ortalık durulmuştu. Fakat bu seferde ikili arasında soyad tartışması yaşanmaya başladı. Kayahan’ın kızı Beste, İpek Açar‘ın artık Açar soyadını kullanmasını istemediğini belirtti.

Kayahan’ın eski eşi İpek Açar, Kayahan vefat ettikten 4 sene sonra müzisyen Alper Kömürcü olarak dünya evine girdi. Artık İpek Açar Kömürcü ismini kullanmaya başladı. Beste ise bu duruma karşı çıktı.

Videoları

 

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu