İlişki KonularıYaşam

Boğa Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Boğa Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

Boğa burcu dünya sistemine, Yengeç ise su sistemine ait olduğundan, bu iki takımyıldız birbirini tamamlar. Mükemmel ortak olabilirler çünkü her iki taraf da hayattan ne istediklerini bilir. Yengeç erkeği, liderlik odaklı Boğa kadını ile baş edebilecek en iyi kişidir. Bir Yengeç erkeği ne kadar huysuz olursa olsun, bunu her zaman bir ilişkinin temelinden alır.

Boğa burcu

İki zodyak işaretinin zihniyeti benzerdir ve aralarındaki uyumu gösterir. En olumlu özelliği, her olaya ve soruna karşı empati kurmalarıdır. Yengeçler çok hassas ve duygusaldır. Boğa burcu kadınının ev sevgisi onu mutlu edecektir. Aralarındaki uyum için öncelikle Boğa kadınının güvenini kazanması gerekir.

Boğa Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Aşk Uyumu

Boğa burcu insanları sevecen, tutkulu, sevgi dolu ve tutkuludur. Yengeç erkekleri için önce sadakat ve güven gelir. Boğa kadını, Yengeç erkeğine bu konuda güven veriyorsa, aşk ve sevgide uygun bir çift olabilirler.

Boğa kadını açık sözlü ve dürüsttür. Duygu ve düşüncelerinizi kolayca ifade eder. Bu bağlamda, Yengeç erkekleri de samimidir. Hem zihinleri hem de bazı kişilikleri benzer olduğu için ilişkileri çok ilginç ve heyecan verici olabilir.

Boğa kadınları yalan söylemekten ve aldatmaktan nefret eder. Bu konuda çok katıdır. Yengeç sevdiklerine de sadıktır. Bu doğrultuda dürüst ve yalandan uzak bir ilişkileri vardır. Her iki burcun da ortak özelliği sahiplik duygularının yüksek olmasıdır.

Boğa Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Cinsellik Uyumu

Bir Yengeç erkeği, kadınını yatakta düşünecek ve o ve bir Boğa kadını, eşleşen ve güvenini kazanan bir cilde sahip olduklarında, mükemmel bir yatak uyumuna sahip olacaklardır. Yengeç erkeği yatakta şefkatle tedavi edilmek isterler. Boğa kadını da Yengeç erkeğine annelik tavrı ve güçlü cinsel enerjisiyle istediğini verir.

boga burcu kadini ve yengec erkegi uyumu1

Boğa kadınları etkileyici bir fiziğe sahiptir. Yengeç adamlarının da ona karşı derin hisleri var. Aşkları basit ve özverilidir. Bir araya geldiklerinde tutku ve sevginin birlikteliği içinde yaşarlar. Sevgi uyumluluğu iyi çalışır çünkü duygularını içten ve başarılı bir şekilde ifade ederler.

Boğa Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Evlilik Uyumu

Su ve toprak birbirini tamamlar. Zıt olmalarına rağmen birbirlerini tamamlarlar. Dolayısıyla birbirlerini nasıl yöneteceğini bilirlerse mükemmel bir evliliğe sahip olabilirler. Hayattan ne istediğini bilen sağlam ve istikrarlı insanlardır. Başarılarında birbirlerini anlayacak ve destekleyecekler.

Boğa Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Boğa kadını çok sosyal değildir ama arkadaşlarını sever ve iyi bir zevki vardır. Arkadaşlarıyla saatlerce kendini rahat hissettiği yerde oturabilir. Arkadaşlarının da onun için olmasını istiyor. Yengeçler de uyumlu bir yapıya sahiptir ve bu konuda uyumlu bir dostluk dönemi yaşayabilirler.

Boğa Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Anlaşabilirler Mi?

boga burcu kadini ve yengec erkegi uyumu3

Boğa kadını ne istediğini bilir. Ancak aynı zamanda kırılgan bir yapıya sahiptir. Ortaklarından sürekli sadakat ve güven beklerler. Yengeçler ayrıca bir ilişkide güven ararlar. Dürüstlük onun için önemlidir. Bu konuda anlaşmalarında herhangi bir sorun olmayacaktır. Yalnız Yengeç erkeğinin koruyucu ve baskıcı tavrı Boğa kadınını yorabilir.

Boğa Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu