Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

İkizler Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

İkizler Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

Birbirlerine taban tabana zıt olsalar da, Akrep erkeği ile İkizler kadını arasındaki ilişki genellikle uzun sürelidir. Bu uyumun en büyük sebebi hem uzun süreli ilişkilere uygun olmaları hem de yüzeysel olanlardan kaçınmalarıdır. Su grubu ve hava grubu genellikle çatışır ve iyi anlaşamaz. Ancak aşıklar Akrep erkeğinin baskın yapısına uyum sağlarlarsa çok mutlu bir çift olabilirler.

İkizler Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

Her iki işaret de ilişkiyi kurtarmaya çalışır. Bir Akrep için aşk, yalnızca onun için çabalarsanız anlamlıdır. Kavga ettiklerinde genellikle ikizlerden uzlaşma önerileri gelir. Bunun nedeni, Akreplerin bencil olması ve İkizler kadınlarının gücenmeye dayanamamasıdır.

İkizler Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Aşk Uyumu

Aşklarını tazelemek için balayı tatiline gidebilirler.
Akrep erkeği hayatındaki kadınları her zaman mutlu görmek ister. Kız arkadaşlarını şaşırtmayı ve onları mutlu etmeyi severler. Örneğin sevgilisi zor bir dönemden geçiyorsa en sevdiği grubun konser biletlerini en ön sıradan alacaktır.

ikizler burcu kadini ve akrep erkegi uyumu

Centilmen tavırlarıyla tanınan Akrep erkeği duygusal olarak tatmin edilmesi biraz zordur. Egolarının sık sık yenilmesi gerekebilir. Hayvanlara olan düşkünlükleri ortak özelliklerinden biridir. Evlendiklerinde veya aynı evde yaşadıklarında bir kedi veya köpek evlat edinirler.

İkizler Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Cinsellik Uyumu

İlişkilerinin başında yakaladıkları ten uyumu bir ömür boyu sürer. Akrep burcunun bitmez tükenmez tutkusu, cinsel yaşamlarını benzersiz ve renkli kılar. İkizler kadını alıştıkça kadınlığını daha çok ortaya koyar.

ikizler burcu kadini ve akrep erkegi uyumu1

İkizler Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Evlilik Uyumu

İkizler çok sever ve derin duygular besler ama kaderini hissetmeye başlayınca evlenmek en büyük arzularından biri olur. Akrep erkeği plansız ve macerayı sevmez. Evlendikten sonra karşılaştıkları en büyük sorun Akrep erkeğinin dağınıklığıydı. İkizler erkeği çok dikkatlidir ve her zaman birinden temizlik konusunda yardım ister. Akrep erkeğinin evlendikten sonra arkadaşlarını görme şansı daha az olacaktır. Dikkat çekici İkizler eşi, erkeğindeki tüm planlarının bir parçası olmak ister.

İkizler Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Arkadaşlık Uyumu

İkizler ve Akrep burcu genelde yalnız görüşmeyi tercih eder. Sinemaya veya tatile giderken kalabalık bir arkadaş grubuyla performans sergilemekten hoşlanmazlar. Akrep burcunun arkadaşlarıyla mesafeli bir ilişkisi vardır.  Akrep ve İkizler, aynı fikirde olma olasılığı en yüksek olan işaretlerdir.

ikizler burcu kadini ve akrep erkegi uyumu2

Çiftin teknoloji, oyun ve edebiyat gibi konulan ortak ilgileri de bunda en büyük etken olur. İkizler burcu kadınlarının bazen konuşkan olmaları, sağlıklı sohbetler kurmalarını engelleyebilir. Akrepler genellikle istedikleri kadar konuşurlar. İyi bir dinleyici olmasına rağmen bazen çok konuşan İkizler burcu kadınlarını eleştirebilir. İlişkilerinde anlaşamadıkları iki nokta vardır. İkizler çok savurgandır ve alışveriş yaparken adeta varlıkların sahip oldukları ki bu da tartışmaların en büyük sebebidir.

İkizler Burcu Kadın ve Akrep Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Akrepler cimri ve savurgan harcamalara karşıdırlar. Akrep erkeğinin tembelliği İkizler kadınını çıldırtabilir. Akrepler çok uykucudur diyebiliriz. İkizler burcu kadınlar genelde bu duruma sinirlenir. Akrep erkeğinin eviyle ilgili olması İkizler kadınının katkısıyla olur. Akrep’in kendine özgü mizah anlayışı, kültürel kişiliği ve kişilik çekiciliği, işletmeki kadınları da kendisine çeker.

Tüm mali ve etik kaygılarını paylaşmalı ve her zaman dürüst olmalıdırlar. İkizler kadınları cömert hediyeleri ve sürprizleri sever. Akrep erkeği, özellikle tartışmalarda alaycı ve küçümseyici olmayı bırakmalıdır.

İkizler Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu