Aslan Burcunun Özellikleri

instagram takipçi hilesi

Aslan Burcunun Özellikleri

24 Temmuz ve 21 Ağustos tarihleri arasında doğanlar aslan burcunun özelliklerini taşımaktadır. Aslında burcun adının aslan olmasından, kral ve önder olduğunu anlayabiliriz. Aslan burçlarını anlatan en kısa kelime yönetim diyebiliriz.

  • Element: Ateş
  • Yönetici: Güneş
  • Uğurlu Renk: Altın
  • Şanslı Sayısı: 1
  • Şanslı Günü: Pazar

aslan burcu ozellikleri3

Aslan Burcunun Kişisel Özellikleri

Aslan burçları çevrelerinde önder ve kral olarak bilinirler. Çevrelerindeki insanların hayatlarına müdahale etmeyi ve düzenleme yapmayı severler. Hayatları boyunca parlayarak, girdikleri her ortamda odak noktası olmayı severler ve isterler. İsteklerini sürekli olarak başkalarına kabul ettirip, başkalarının hayatlarında odak noktası olmaya bayılırlar. Güler yüzlü ve yardımsever olan aslan burçları, iyimser kişiler olarak nitelendirilir. Genelde olgun düşünceli insanlar olduğundan, yapılan hatalara karşı tepkileri de genelde olgun dönüşlerdir. Fakat sabrı taşmış bir aslan burcunun karşısında durmak istemezsiniz. Genelde sahip olduklarından daha fazlasını isterler ve sahip olmadıkları şeyleri de sahipmiş gibi gösterirler.

Aslan Burcunun Fiziksel Özellikleri

Aslan burçlarının genelde boyları uzundur. Geniş omuzları vardır. Kasları gelişmiş, kemikleri kalındır. Açık saç renkleri, beyaz ten ve büyük gözlere sahip olurlar. Dış görünüşlerine fazlasıyla önem verirler. Yürüyüşleri genelde egolarından kaynaklı farklıdır. Fiziksel özelliklerinin güzelliği göstermeye bayılırlar.

Aslan Burcu İş Hayatı

Aslan burcu, yönetici burçlar arasında yer alır. Bu yüzden bir şirket yönetmek ve birilerini yönetmek onun için ideal meslekler arasındadır. Genelde gözlemciliği iyi olan aslan burçları, karşısındaki insanın nasıl biri olduğunu da hemen çözecektir. Oldukça sabırlıdır. Gösteriş ve görkeme önem vermektedir. Genelde genç ve yaratıcı beyinlerle çalışmaktan onur duyar. Emir almak yerine emir vermeyi severler. Organize etmeyi, kafasının yorulmasını da seven aslan burçları için müfettiş, müdür, yönetici, işletme sahibi gibi meslekler oldukça uygun olacaktır.

aslan burcu ozellikleri2

Yükselen Aslan Burcu Özellikleri

Yükselen burcu aslan olan kişiler, iyimser ve sevecen insanlar olarak bilinler. Genelde ilk ve tek istekleri çevrelerindeki insanlar tarafından saygı görmektir. Bu içlerinde olan hisse, genelde engel olamazlar. İdealleri ve hedefleri çok yüksektir. Ayrıntılara önem vermedikleri gibi hedefleri uğruna her şeyi göze alırlar. Egolarından kaynaklı olarak fazlasıyla gururlu insanlardır.

Genelde yaptıkları işi başarıyla sonuçlandırırlar. Hayatları boyunca hep daha fazlasını isterler ve bunun için çok çaba gösterirler. Gösterişi, malı, mülkü fazlasıyla severler. Yükselen aslan burçları, genelde sabırlı ve sakin insanlar olsalar da gururlarına dokunan her konuda aniden parlayabilirler. Bu durum karşısında hemen sinirlenip, hemen sönerler.

Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu