Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Başak Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Başak Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

Öncü ve titiz Başak kadını inatçı ve kaygısız tavrıyla dikkat çeken Boğa erkeği karşısında dayanamasa da Boğa ve Başak mükemmel bir ilişki için doğmuş iki burçtur. Bu mükemmel uyumlu ilişkide bir şeyler ters gitse bile iki taraf da birbirini asla unutamaz. Derinlerde, hayatlarının aşkını bulduklarını biliyorlar. Sadakat çok önemlidir, bir kez kaybedilen sadakat taraflar ne kadar istese de geri kazanılamaz.

başak burcu kadını ve boğa burcu erkeği uyumu

Başak Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Aşk Uyumu

Boğa erkeği, duygularını Başak kadınına göre daha derin ve güçlü bir şekilde ifade eder. Aynı şeyi çevresindekilerden de bekler. Başaklar Boğalardan daha endişelidir. İpleri kendi elinde tutmayı her zaman severler. Ama bu ilişkide ipleri Boğa erkeğine verirse mükemmel bir aşk uyumu olacaktır.

Başak kadınları her durumda temkinlidir. Boğa burcu bir erkeğe aşık olsa bile tereddüt eder. Öte yandan Boğa erkeği bu durumda partnerini her şekilde kabul edecek ve onun asla değişmemesini umacaktır. Birbirini seven bu iki insan sevgi, saygı ve güven dolu bir ilişki yaşayacaklardır.

Başak Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu

Her iki taraf da cilt uyumuna dikkat eder ve proaktif olmak cinsel yaşamlarını tutku dolu hale getirir. Başak kadını yatakta oldukça vahşi bir yapıya sahiptir. Boğa erkeği istek ve tutkularına aynı şekilde karşılık verdiği için yatakta uyumları harikadır.

Başak Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

Taraflar ne kadar inatçı ve kıskanç olursa olsun evlilik gecikecek ve sonuç ilişkileri kadar mükemmel olacaktır. Maddi konularda karşılıklı destekleri ve ortak düşünce sistemleri evliliklerinin temelini oluşturacaktır. Sevgi dolu bir yuva için Başak kadınlarının tereddütlerini bırakmaları gerekir.

Başak Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Başak kadınlarının çevresinde çok fazla arkadaşı yoktur. Bu konuda oldukça seçici bir tutum sergilediler. Boğa ise geniş bir iletişim ağına sahiptir, ancak güvenilecek çok az kişi vardır. Bu iki uyumlu, güvenilir ve güzel konuşma ile aşk hayatında mükemmel bir dostluk ve uyum yakalanacaktır.

Başak Burcu Kadın ve Boğa Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Ne kadar çelişkili görünseler de hayata bakışları bir yerde örtüştüğü için birbirleriyle anlaşmaları çok kolaydır. Fikir ayrılıkları bile onları birbirine yaklaştırır, çabuk barışmalarını sağlar. Başak kadını her şeyin en iyisini ister.

Boğa erkeği ise her şeyden üstün olduğunu ve kendisinin en iyisi olduğunu düşünen bir yapıya sahiptir. Bu tavır Başak kadınını tedirgin etse de aralarındaki uyum nedeniyle sağlıklı bir iletişim kurarak işleri hallederler. Bu iki burç, bir ilişkide birbirleri için her şeyi riske atacak şekilde yapılandırılmıştır. Bu nedenle bir ilişki bitse bile birbirlerinden ayrılamazlar.

Bu ilişki bir saplantı gibi görünse de bir ilişkiyi sürdürmede en büyük etkenlerden biridir ve bu sayede uyumu yakalarlar. Boğa burcu bir erkeği etkilemek için onun gibi davranmalısın. Kıskanmak ister, tutku ve hazzı hissetmek için ama Başak kadını buna dayanamaz. İki taraf arasındaki hoş sohbet, güven ve sadakat vurgusu, birbirlerine olan samimiyetleri etkilemeye yeter.

Detaylar bir Başak için çok önemlidir. Bu nedenle Boğa burcu erkeği gevşek tavırlarından kurtulmalı ve daha mükemmeliyetçi bir tavır sergilemelidir.

Başak Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu