İlişki KonularıYaşam

Boğa Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Boğa Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

Sadık, vatanına bağlı, inatçı ve tutkulu olduğu söylenir. Boğa burcunun genel özelliği tüm dünya burçlarıyla iyi geçinmesidir. Ne istediklerini bildikleri, yüksek beklentileri olduğu ve benzer kişiliklere sahip oldukları için romantik ve harika ilişkiler yaşayabilirler.

boga burcu kadini ve boga erkegi uyumu4

Sosyalleşmek yerine evde kalmayı tercih ederlerse, kaçınılmaz olarak kilo alacaklardır. Egoları kavganın nedeni olabilir. Tutkulu, sevgi dolu ve sevgi dolu evlilik hayatlarında her iki taraf da inatçıdır ve bazen işleri çözülemez hale getirir, bu yüzden bu konuda dikkatli olmakta fayda var.

Boğa Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Aşk Uyumu

Mükemmele yakın bir aşk uyumunun olacağı söylenebilir. Sevgili olduklarında çok az sorunları olur. Boğa kadını, sakin ve sessiz hatlarıyla hakim olmayı seven erkekleri memnun eder.

Evlilik aşamasında inatçılıktan kaynaklanan sorunların üstesinden gelmek için birlikte çalışmak zorunda kalacaklar. Boğa kadınının bir erkekle sorunu varsa, kaçınılmaz olarak heyecan ve tutku gözlemlenecektir.

İkisi de kıskanç oldukları için birbirlerinin özgürlüğünü kısıtlamak isteyeceklerdir. Bu duygu, çiftlerin birbirlerine verdikleri güven ile aşılabilir. Tutkulu bir aşka bakıldığında, evliliklerinde sükunet ve huzur da başrol oynayacaktır.

boga burcu kadini ve boga erkegi uyumu2

Boğa Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu

Boğa burcu erkeği için dış görünüş ve cinsel yönelim çok önemlidir. Kendini kanıtlamanın bir yolu olarak gördüğü seks, bakıma ve temizliğe önem veren bir inek kız için yatak uyumu açısından etkili olacaktır. Tutkulu cilt uyumu ile yıllarca süren heyecanı sürdürebilen ender burçlardan biridir.

Boğa Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

Her iki burcun ortak özelliği, hayatın zevklerini ve konforlarını çok sevmeleridir. Evlerinin rahatlığını önemserler ve aile hayatını severler. Aile hayatına olan sevgileri nedeniyle birlikte eğlenebilirler, bu nedenle çift yine de sosyal hayattan kaçınmamalıdır. Bu sayede aile hayatı sıkıcı olmaz.

Birbirlerine olan duygularını açıkça ifade edebilirler, bu da yakın bir arkadaşlıkla sonuçlanır. İkisi de birbirlerinin iyilerini ve kötülerini bildikleri için birbirlerini etkilemeleri zor değildir.

boga burcu kadini ve boga erkegi uyumu3

Boğa Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Boğa erkekleri ve kadınları duygusal, romantik ve birbirlerini tanımaya eğilimlidirler. Bu sayede birbirlerini kolayca etkileyebilirler. Konuşacak çok şey bulabilirler. İkisi de açık sözlü oldukları için birbirleriyle zorluk çekmezler. Aynı zamanda iyi arkadaş olma yeteneklerinden dolayı birbirlerini etkilerler.

Boğa Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Anlaşabilirler Mi?

İkisi de tutkulu olduğu için aşk, sevgi ve barış kaçınılmaz olacaktır. Samimi ve açık sözlü olmaları birbirlerini daha iyi tanımalarını sağlayacaktır. İnatçılık ve gurur, aralarında sorun yaratabilirken, arkadaşlarına sadık ve sadık oldukları için bir noktada buluşmaları zor değildir.

Bir tarafı feda ederek, kavgayı aşarak anlaşmaya varmanın bir yolunu bulabilirler. Boğa kadınlarının Boğa erkeklerine olan hayranlığı her geçen gün artıyor ve yaşam tecrübesi açısından Boğa erkeklerinden çok şey öğrenebiliyorlar.

Boğa Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu