Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Terazi Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Terazi Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

Yeni ve ciddi bir ilişki kurmadan önce, burçların özelliklerine ve birbirlerine uyumlarına dikkat etmelisiniz. Yengeç erkekleri birçok kadını tarafından dikkat çeker. Yengeç erkeğinin dürüstlüğü ve hassas yapısı sosyal ilişkilerde oldukça uyumlu bir tutuma sahiptir. Genellikle bir aşk hayatında oldukça çekici olacaklardır. Evlilikleri tartışmalı olsa da, Terazi kadınlarını bu ilişkiyi dengeleyen taraf olacaktır.

Terazi Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

Terazi Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Aşk Uyumu

Bu iki burcun zıt yönleri vardır. Duygusal ilişki oluşmaya başladığında, birbirleri arasında bir denge olacaktır. Bu iki burcun ne kadar zıt yönü varsa bir o kadarda ortak yönleri olduğu söylenebilir. Terazi burcundaki kadınların denge kurmalarıyla, yengeç erkeğinin karizması birleştiğinde mutlu bir aşk hayatı olacağını söyleyebiliriz. Küçük bir öfke de bile anında aralarında büyük tartışmalar çıkabilir. Bu durumu dengelemek terazi burcu kadınına düşer.

terazi burcu kadini ve yengec erkegi uyumu4 404x405 1

Terazi burcu kadınının ve yengeç burcu erkeğinin yaşamlarında karşılıklı anlayış, saygı ve sevgi olmalıdır. Bu şekilde romantik ve uzun süren ilişki olacaktır.

Terazi Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Cinsellik Uyumu

terazi burcu kadini ve yengec erkegi uyumu5

Terazi burcu kadınları genelde dışardan çekici gözüken tiplerdir. Yengeç erkekleri ise ilişkide sevgi ve cinselliğe önem verir. Cinsel ilişkilerini güven içinde yaşamak isterler. Terazi burcu kadınının çekiciliği, yengeç burcu erkeğinin cinsel isteği yatakta uyumu yakalamalarını sağlayacaktır.

Terazi Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Evlilik Uyumu

Bu iki burcun arasında romantizm oldukça yüksektir. Bu da evlilik yoluna gidebilmelerini sağlayacaktır. İkisi de ilişkide mümkün olduğunca fedakarlık yapmalıdır. Çünkü aralarındaki uyum ne kadar yüksek olsa da herhangi bir ufak tartışma, büyüyebilir. Büyümesi uzun süren küslüğe sebep olacaktır.

terazi burcu kadini ve yengec erkegi uyumu3 405x405 1

Terazi Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Terazi burcu kadınının ve yengeç burcu erkeğinin aşk uyumu yüksektir. Aynı şekilde arkadaşlık uyumu da yüksektir. Terazi burcu kadınları genelde sakin yapısı ve sakin konuşmasıyla dikkat çeker. Bu da yengeç erkeğine kendini iyi hissettirecektir. Sosyal yaşamlarında ikisi de sevgiye çok önem verir. Bu durumu arkadaşlık ilişkilerinde de ararlar.

Terazi Burcu Kadın ve Yengeç Erkeği Anlaşabilirler Mi?

terazi burcu kadini ve yengec erkegi uyumu2

Terazi burcu kadını ve yengeç erkeği birbirlerini idare ettiği sürece mutlu olacaklardır. Aralarındaki en önemli husus, birbirleriyle uzlaşmalarıdır. Yengeç erkekleri keskin ve pratik zekalarıyla bilinirler. Kadınlarla kurdukları iletişim onları terazi burcu kadınının karşısında da güzel gösterir. Nazik ve kibar tavırlarıyla etkilemeyi severler. Fakat terazi burcu kadını her şeyin abartısından hoşlanmaz. Bu ilişkide terazi kadının sabrı, yengeç erkeğinin ise sakinliği şarttır.

İkisi de mizah yapmayı seven burçlar olarak bilinirler. Bu yüzden birbirleriyle gayet iyi anlaşırlar. Dediğimiz gibi zıt yönleri olduğu gibi ortak yönleri de bulunur. Yengeç burcu erkeği duygusal tarafıyla karşısında bulunan kadını etkiler. Karşısındaki kadını mutlu etmeyi bilen yönüyle terazi kadınını da mutlu eder.

Başlayan aşk sonrasında evlilik hemen konuşulmamalıdır. Aralarında bu konu tartışmaya sebep olabilir. Birbirlerinden emin olduklarında adım adım evliliğe gidebilirler. Bu ilişkide sevgi ve saygı ne kadar önemliyse sabır da bu kadar önemlidir. Birbirlerine karşı sabırlı olmalıdırlar.

Terazi Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu