Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Terazi Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Terazi Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

Terazi burcu kadınları dışarıya karşı genel olarak cana yakındırlar. Bu durum kova burcu erkeklerini kendisine çekebilir. Terazi burcu kadını ve kova burcu erkeği genel olarak zıt kutuptadırlar. Fakat birbirleriyle anlaşma noktasına geldiğinde ortak noktayı bulabilirler. İki burcunda grubu, hava grubudur. Fakat genel olarak özellikleri zıttır. Bu zıtlıklar başka özellikler ile birlikte kapatılabilir.

Terazi Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

Terazi burcu kadını genel olarak bir erkeğin dış görünüşüne önem vermez. Aynı durum kova burcu erkeği içinde geçerlidir .Dış görünüş genel olarak sonraki planda kalır. İkisi içinde ilişki yaşayacakları insanın karakteri daha önemlidir. İkilinin birbirleriyle anlaşamadığı noktalardan birisi, kova burcu erkeğinin ani çıkışları ve hızlı sinirlenmeleridir. Terazi burcu kadını bu durumu alttan almalıdır.

Terazi Burcu Kadını ve Kova Erkeği Aşk Uyumu

Terazi burcu kadınları genelde olarak romantik ve sevgi insanlarıdır. Duygularını asla gizleyemezler. Genelde içlerinde tuttukları bir durum olmaz. Aşklarını fazlasıyla derinden ve dışarıya dönük yaşarlar. Aynı şekilde kova burcu erkekleri de bu şekildedir. Onlar içinde sevgi önemlidir ve sevgilerini göstermeyi çok severler. Kova burcu erkeğinin liderlik vasfı ilişkilerinde de ortaya çıkar. İlişkilerinde lider olmayı ve yönlendirmeyi severler. Terazi burcu kadınları ise bu liderlik vasfından hoşlanmayabilirler.

Terazi Burcu Kadını ve Kova Erkeği Cinsellik Uyumu

Terazi burcu kadınları cinselliğe çok önem verirler. Yatakta kimi zaman utangaç bir yapıya sahip olabilirler. Bu yüzden birbirleriyle yataktaki uyumu yakalamaları zaman alabilir. Fakat kova burcu erkeği, terazi burcu kadınını yönlendirmeyi başarabilirse daha hızlı ilerleyecektir. Terazi burcu kadını, karşı tarafa alıştıktan sonra yataktaki gücünü gösterecektir. Bu durum kova burcu erkeğini fazlasıyla çeker.

Terazi Burcu Kadını ve Kova Erkeği Evlilik Uyumu

İki burcun en uyumlu olduğu nokta evlerine fazlasıyla sadık olmalarıdır. Aile kavramına çok önem verirler. Ama yine de evlilik konusuna bakış açıları zaman zaman farklıdır. En uyumlu oldukları noktalardan birisi de ikisinin de plansız yaşamayı sevmesidir. İkili genel olarak gezenti çift olarak anılabilirler. Çocuk fikri ikisine de fazlasıyla uzaktır.

Terazi Burcu Kadını ve Kova Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Kova burcu erkekleri, geleneksel erkeklerdir. Terazi burcu kadını daha açık fikirlidir. İkili arkadaşlık anlamında uyumludur. Birbirleriyle konuşacakları konular hiç bitmez. Kültür-Sanat etkinliklerine birlikte gidebilecekleri gibi bir kampa da birlikte gidebilirler. İkisi içinde arkadaşlık önemlidir.

Terazi Burcu Kadını ve Kova Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Aynı gruba sahip olan iki burç, birbirleriyle zıt karakterdedirler. Fakat birbirleriyle uyumu konusunda sorun yaşamazlar. Çünkü hayattan beklentileri genel olarak aynıdır. Bazı huyları aynıyken, bazı huyları fazlasıyla zıttır. İkisi de bu değişime anlayış gösterirse aralarında problem kalmaz. İkilinin evlilik hayatında, ilişkileri de arkadaşlıkları da hemen hemen aynı şekilde ilerleyecektir.

Birbirlerinin kısıtlamadıkları sürece mutlulukları devam eder. Fakat birbirlerinin özel alanlarına müdahale edilirse hoş durumlarla karşılaşılmaz. Kova burcu erkekleri genel olarak işkolik insanlardır. Terazi burcu kadınları bu duruma karşı anlayış göstermelidirler. Bu konuda ona özel zamanlar yaratmalıdırlar. Kova burcu erkekleri ise, terazi burcu kadınlarının arkadaşlarıyla vakit geçirmesine karışmamalıdırlar.

Terazi Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu