Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Başak Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Başak Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

Aynı burçtaki insanların iyi anlaşabileceğine inanılırken, bazı durumlarda bu pek olası değildir. Başak kadınları ve Başak erkekleri çok benzer özelliklere sahiptir. Bu benzerliklerin yarattığı sorunları aşamazlarsa sağlıklı bir ilişki yaşayamazlar. Başak erkeği ve Başak kadını hayatlarının bazı alanlarında çok uyumlu bir çift oluştursalar da ilişkide çelişkiler eksik olmayacaktır. Özellikle sağlıklı beslenme ve egzersiz gibi şeyler söz konusu olduğunda çok uyumludurlar.

Başak Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

İki Başak’ın ortak olduğu bir ilişkide en büyük düşünce eleştiridir. Bu anlamda her iki taraf da sakinleşmeli ve eşlerine yönelik eleştirilerini azaltmalıdır. Çünkü bir kişi eleştirmeye başlayınca diğer kişi de eleştirir ve bu hiç bitmez. Bu ilişkide tüm taraflar birbiriyle rekabet etmek yerine desteklemelidir.

Başak Burcu Kadını ve Başak Erkeği Aşk Uyumu

basak burcu kadini ve basak erkegi uyumu0

Başak erkeği ile Başak kadını arasındaki tutkulu aşkı yaşamak zordur. Bu iki işaret, aşktan çok işlerine değer verir. Her ikisi de idealist olan bu ikili için yaptıkları iş çok önemlidir. İlişkileri daha çok sevgi ve saygı odaklı olacaktır. Başak erkekleri ve kadınları, partnerlerini desteklemekten çekinmezler. Her ikisinin de iyiliksever bir doğası vardır. Bu iyilik aralarında bir sevgi bağı oluşturacaktır. Bu sevgi bağı güçlü ise birlikte tüm zorlukların üstesinden gelebilirler.

Başak Burcu Kadını ve Başak Erkeği Cinsellik Uyumu

basak burcu kadini ve basak erkegi uyumu1

İkisinin en uyumlu olduğu şeylerden biri cilt uyumluluğudur. Hem Başak erkeği hem de Başak kadını yatakta tutkulu değil, sakin ve yavaş olmayı sever. Bu benzerlik ikisini birbirine bağlayacak ve onları uyumlu hale getirecektir.

Başak Burcu Kadını ve Başak Erkeği Evlilik Uyumu

Başak erkeği ve Başak kadını için aile birliği çok önemlidir. Her ikisi de aileye büyük önem verir. Hem Başak kadınları hem de erkekleri, eşlerinin ailesine ve kendi ailelerine büyük saygı duyarlar.

Başak Burcu Kadını ve Başak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Hem Başak erkeği hem de Başak kadını son derece sadık ve arkadaş canlısı olmalarıyla tanınırlar. Bu sayede ister istemez çok iyi birer dost ve sırdaş olacaklardır. Duygusal bir ilişkide elde edilemeyen uyumu arkadaşlıkta yakalayabilirler.

Başak Burcu Kadın ve Başak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

basak burcu kadini ve basak erkegi uyumu2

Başak erkeği ve Başak kadını arkadaşlık ilişkisinde iyi anlaşsalar da konu aşk olduğunda durum böyle olmayabilir. İkilinin en çok uzlaştığı konular sağlıkla ilgili konular. Birbirlerine sağlıklı yemek tarifleri vermeyi veya birlikte egzersiz yapmayı severler.

Başak erkeği ve Başak kadını ilişkinin başlangıcında çekingen bir tavır sergileyebilir ve bu da aralarındaki iletişimin bozulmasına neden olabilir. Ama bu her zaman böyle değildir. İkisi arasında güçlü bir iletişim bağı vardır. Zamanla o kadar güçlü bir bağ geliştirebilirler ki, birbirlerinin bir konudaki görüşlerini tahmin edebilirler.

Her ikisi de kritik ilişki yaşarlar. Acımasızca bu eleştiri oklarını birbirlerine doğrultmaya başlarlarsa, ilişkileri çok sinir bozucu olabilir. Eleştirmeden, eleştirmeden ilişkilerine bir şans vermeleri onlara iyi gelecektir. İkisinin etkileşimi, tartışılan konuya bağlı olarak değişecektir.

Örneğin Başakların hepsi baştan aşağı işkoliktir ve anlaştıkları süre çok uzun olacaktır. Uzun bir süre sonra her iki taraf da şikayet eder. Vakit kaybetmeyi sevmeyen Başaklar, her zaman üretken olmak isterler ve bu anlamda aktif olarak birbirlerini beslerler.

Başak Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu