Astroloji ve Burçlar

Başak Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Başak Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

Kadın erkek ilişkilerinde burç uyumu çok önemlidir. Her burcun farklı özellikleri vardır. Yani bazı burçlar birbiriyle uyumluyken bazıları tamamen farklı kişilik özelliklerine sahip olabilir. Oğlak erkeği ile Başak kadını arasındaki ilişki genel olarak uyumludur. Tamamlayıcı özelliklere sahiptirler. Başak kadını evrende hiçbir detayı atlamayan ve kendini eleştirmeyi seven bir karakterdir. İş hayatı her zaman özel hayatın önündedir. Çalışmayı seven ve fazla mesai yapmaktan keyif alan bir adamdır.

Başak Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

Başarılı ve saygın insanlarla tanışmak her zaman egolarını besler. Oğlak burcu erkeklerinde bu özellik daha belirgindir. Özellikle önemli kişilerle tanışmaktan ve onlarla aynı ortamda vakit geçirmekten hoşlanırlar. Dolayısıyla bu iki burç birbirini çok iyi tanır ve aralarındaki uyum şüphesiz mükemmeldir.

Başak Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Aşk Uyumu

Oğlak burcu erkekleri ve Başak kadınları da aşkta çok benzerler. Aşka bakış açıları mantıklıdır ve bu da ilişkilerinin iyi gelişmesini sağlar. Mükemmel bir ilişkileri var. İkisinin de işkolik olması ilişkilerinde herhangi bir soruna yol açmaz. Oğlak erkeği ve Başak kadını uyumluluğu iyi bilinmektedir.

basak burcu kadini ve oglak erkegi uyumu5 768x512 1

Özellikle arkadaşlık söz konusu olduğunda çok sevecen ve uyumlu insanlardır. Ancak Oğlak erkeği, Başak kadınından daha içine kapanık olabilir. Oğlak erkeği sevgi göstermek konusunda daha çekingen olduğu için Başak kadını bu anlamda daha girişkendir.

Başak Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Cinsellik Uyumu

Hem Oğlak hem de Başak dünya burçlarıdır. Cinsel olarak, her ikisi de başlangıçta tereddütlüdür. Sonra heyecan başlar. Başak kadınları genellikle daha çekingen olsalar da, daha sonra partnerlerine karşı daha açık sözlü olacaklardır. Cinsel yaşamlarında da oldukça uyumlu oldukları söylenebilir.

basak burcu kadini ve oglak erkegi uyumu4

Başak Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Evlilik Uyumu

Oğlak erkeği ve Başak kadını arasında iyi bir ilişki vardır. Her ikisinin de gelenekçi bir yanı var ve bu anlamda evlilik hayatları uyumlu olacaktır. Başak kadınları kıskanç olmalarıyla bilinir. Oğlak burcu erkeklerinin oldukça sadıklardır. Başak kadınlarının özellikle disiplin ve kurallara verdiği önem, evlilik hayatında da aynı derecede geçerlidir. Evlilikte önemli olan saygı, Oğlak erkeği ile Başak arasında da yaygındır. Birbirlerine sınırsız saygı duyan, çok isabetli bir çift oldukları söyleniyor.

Başak Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Birbirlerine aynı yönden baktıklarından arkadaşlıklarda da uyumludurlar. Her ikisi de çalışkan ve her ikisi de toprak burçları olduğu için arkadaşlıkları uyumludur.

Başak Burcu Kadın ve Oğlak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

basak burcu kadini ve oglak erkegi uyumu2

Oğlak burcuyla anlaşmak kolaydır. Ancak Başak kadını ile anlaşmak biraz daha zor olabilir. Başak kadınları genellikle çizgiyi aşmazlar. Bu nedenle Başak kadını biraz asi olabilir. Oğlak burcunun hayatının bir kısmı genellikle kalın bir duvarla çevrilidir. Ancak Başak, Merkür’ün etkisi altında olduğu için Oğlak gibi kalın duvarlarla çevrili değildir. Başak kadını Oğlak burcu erkeğinin hayatına girdiğinde Oğlak burcunun ihtiyaç duyduğu genişlemeyi yaşayabilir.

basak burcu kadini ve oglak erkegi uyumu3 324x405 1

Birlikte olduklarında akıllarında her zaman bundan sonra ne yapacakları vardır. Ancak akılları bir mola verdiğinde ilk adımı sadece Başak kadını atar. Oğlak erkeği istemese de Başak’la kalır. Başaklar, mutlu ve uzun süreli ilişkiler için kadınlardır. İyi bir eş ve anne olmasının yanı sıra temizlik ve düzen konusunda da oldukça titizdir. Başak kadını ile birlikte sağlam, ayakları yere basan Oğlak burcu erkeği düzeni sağlayacaktır.

Başak Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu