İlişki KonularıYaşam

İkizler Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

İkizler Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

Boğa erkeği ile İkizler kadını arasındaki ilişki çok renkli ve genellikle uzun süreli bir ilişkidir. Bazı insanlar genelde evlenir ve mutlu bir aileye sahip olurlar. Diğerleri, çözülmemiş çatışmalar nedeniyle uzun vadeli ilişkilerini bitirmek zorunda kalır. Boğa burcu hava, ikizler burcu ise topraktır. Uyumlu bir çift olabilmeleri için en azından bazı konularda uzlaşmaları gerekebilir.

Bir Boğa erkeği ve bir İkizler kadını, belirli konularda anlaşırlarsa çok iyi bir ilişkiye sahip olabilirler. Aşklarını ifade etme biçimleri romantiktir. Ancak, uzun mesafeli ilişkileri sürdürmekte çok başarılı olmadılar. Farklı şehirlerde yaşayan çiftler arasındaki iletişim her geçen gün daha da kötüleşir. Ancak bir araya geldiklerinde eskisi kadar mutlu olabilirler.

İkizler Burcu

İkizler kadınları, benzersiz yeteneklere sahip orijinal karakterleri sever. Onu etkilemek isteyen erkeklerin giyim zevki ve farklı bir mizah anlayışı olmalıdır. Boğa erkekleri, kendi ayakları üzerinde durabilen özgür ruhlu kadınlardan etkilenir. Her iki taraf da kendileri kadar güçlü karakterleri sever. Boğa burcu agresif davranışlarına son vermeli ve her zaman arkadaş canlısı olmaya özen göstermelidir. Çünkü İkizler kadını sevgi göstermekten çok nezaketle ilgilenir.

Öte yandan İkizler kadını, hayatındaki Boğa erkeğinin özel olduğunu ona hissettirmelidir. Bunun için pahalı bir hediye değil, birkaç güzel söz yeterli olacaktır.

İkizler Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Aşk Uyumu

İki burç birbirine aşık olduğunda duygularını çok güçlü bir şekilde yaşarlar. Ancak aşk hızla monotonlaşırsa, Boğa erkeği anında sıkılır. İkizler kadınları çok hassas ve savunmasızdır. Sevgilisinin uzaklaştığını görürse kendi iç dünyasına da çekilebilir.

Boğa burcu erkeği aşkını kolay ifade etmez. Sevgilisine itiraf etmektense aşkını çeşitli şekillerde ifade etmeyi tercih eder. Bazen küçük bir hediye, bazen bir şiir. Öte yandan İkizler kadını aşk doludur ve sevgilisinin de kendisi kadar romantik olmasını ister.

ikizler burcu kadini ve boga erkegi uyumu3

İkizler Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu

Boğa çok heveslidir ve diğer kişiden de aynı coşkuyu bekler. İki kişilik yatak uyumu ortalama olarak bilinir.. Boğa erkeği için seks olmazsa olmazlardan biri iken, İkizler kadını için ikinci ve üçüncü plandır.

İkizler Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

İkizler kadını hayatı boyunca doğru insanı beklemiştir. Evlilik onlar için önemli bir kurumdur. Boğa burcu erkeği ise şüpheci bir karaktere sahip olduğundan evlilikten uzak durur.

Aynı zamanda bir kefildir, bu yüzden kiminle evleneceğini belirlemek zaman alacaktır. Çift evlenirse mutlu bir aile hayatı yaşayabilirler. Ancak bunun için karşılıklı saygıyı korumaları ve birbirlerine her zaman iyi davranmaları gerekir.

İkizler Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Arkadaşlık Uyumu

İkizler kadını konuşkan ve pozitif bir yapıya sahip olsa da hayatına yeni insanları kabul etme konusunda oldukça seçicidir. Bu nedenle, küçük ama özlü bir grup insanla görüşmeyi tercih ediyor. Öte yandan Boğa, özellikle hemcinsleriyle birlikte plan yapmayı ve toplanmayı sever.

ikizler burcu kadini ve boga erkegi uyumu1

İki insan arasındaki dostluk, birbirlerini tanıdıkça aşka dönüşebilir. Önce arkadaşlar, sonra sevgililer, Boğa erkekleri ve İkizler, birbirlerini daha iyi tanıdıkları için daha olgun bir ilişkiye sahiptir.

İkizler Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Bazı konularda iki burç kesinlikle anlaşamazlar. Boğa erkeği çok tutumluyken, İkizler kadını çok açıktır. Alışveriş yapmayı, yeni kıyafetler ve takılar almayı sever. Zamanla, bu Boğa’nın rahatsız hissetmesine neden olabilir. İkizler abartılı yerlerde yemek yemeyi sever, Boğa ise bu tür tüketimi israf olarak görür.

İkizler kadınları bazen çok konuşkan olabilirler. Utangaç olan Boğa erkekleri bu durumdan rahatsız olabilir. Ancak her iki taraf da ılımlı olduğu için bu durum konuşmalarına da yansıyor. Kan damarları sıkıştırılmadığı sürece savaşmaktan kaçınırlar. İkizler kadınları ilgi göstermeyi sever. Kız arkadaşının yanında olmasını ister özellikle hasta olduğunda. Boğa erkeği ise genelde bu durumu çözemez ve kendi tarafına çekilir.

ikizler burcu kadini ve boga erkegi uyumu2

Beceriklilik ve kıvrak zeka ile birlikte ikizler kadınını yanına çekebilir. Boğa erkeğini ise bol ve lezzetli yemekler ile tavlayabilirsiniz. Gezmeyi, hareket etmeyi ve sosyalliği seven ikizler kadınının boğa erkeği ile anlaşamayacağı en büyük noktalardan birisinin boğa burcu erkeğinin evcimen olması, sürekli uyumak ve evde olmak istemesinden geçmektedir.

İkizler Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu