Yerli Kadın Ünlüler

Banu Parlak Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Banu Parlak
Tam adı: Banu Parlak
Doğum tarihi: 1987
Doğum yeri: Kastamonu / Türkiye
Boyu: 1,78 m
Eşi: Yok
Çocuk (ları): Var
Mesleği: Fenomen
Aktif yılları: 
youtube-chanel spotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Banu Parlak kimdir? Geçtiğimiz yıllarda Instagram sayesinde adını duyuran Banu Parlak 1987 yılında Kastamonu’da doğmuştur. Lise yıllarına kadar Kastamonu’da yaşayan Parlak, daha sonra İstanbul’a taşınarak hayatına burada devam ettirmiştir.

Asıl mesleği kimyagerlik olan Banu Parlak İstanbul’da mesleğini yapmaya 3 yıl devam etmiştir. Daha sonra, Instagram üzerinden yaptığı şarkı paylaşımları ile milyonlar tarafından izlenmiştir. Parlak, birçok hit şarkıyı arabasının müzik çalardan açarak play back yaparken çektiği  videolarını sosyal medyada yayınladı. Böylece sosyal medya fenomeni olarak yoluna devam etti.

Güçlü sesi, samimi tarzı ve mankenlere taş çıkaracak vücudu ile hem insanların hem de magazincilerin odak noktası haline gelen genç şarkıcı, çektiği videolar ile çok sevildi . Girdiği bu işi hakkıyla yerine getiren Parlak, insanlar ve özelikle gençler arasında play back şarkılı video çekme akımını başlattı ve herkese kendinden bahsettirmeyi başardı.

Kısa sürede sempatik tavırları ile büyük bir hayran kitlesine sahip olarak ünlü şarkıcı Emrah Erdoğan’a ait olan “Narin Yarim” adlı şarkısını seslendirerek bu şarkıya klip çekti. Bu sayede daha da tanınarak sosyal medyanın en çok tutulan fenomenlerinden birisi oldu.

Geçtiğimiz 2017 yılında Okan Öztürk ile dünya evine giren Banu Parlak, eşinden aldığı güçle daha güzel işler yapmaya başladı ve hayran kitlesini de epey genişletti. Evliliğin ilk aylarında, hamile olduğunu öğrenen Parlak büyük bir mutluluk yaşadı ve mart ayında bu müjdeyii sevenleriyle paylaştı.

Fakat bu mutluluğu malesef uzun sürmedi. Çünkü, henüz hamileliğinin başlarında eşinin kendisini aldattığı iddiasıyla sarsıldı. Bu nedenle severek evlendiği Okan Öztürk’ten boşandı.

Hamileliği sürecinde zorlu bir dönemden geçen Banu Parlak; düşük tehlikesi geçirdiyse de sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi. Dün akşam saatlerinde doğum yapan Parlak, “Duru” adını verdiği kızı ile fotoğrafını sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Banu Parlak; kendine has tarzı ve üslubu, güçlü sesi ile daha uzun yıllar gündemimizden düşmemeye kararlı.

Banu Parlak ve Suç İddiaları:

Parlak, İstanbul Bahçeşehir’deki bir güzellik merkezine yapılan silahlı saldırıya karışan bir dizi olayla ilgili olarak gündemde. Sosyal medya hesabından ruhsatlı olduğunu iddia ettiği bir tabanca ile çektiği video sonrasında savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

Evine yapılan baskında ruhsatsız bir tabanca ve dokuz adet fişek bulundu. Bununla birlikte, geçmişteki saldırıyla ilgili olarak Dilan Polat ve diğer şüpheliler “suç örgütüne üye olmak”, “silahla tehdit” ve “mala zarar verme” suçlamalarıyla tutuklanmıştı. Parlak, yaşananların ardından paylaştığı mesajlarda hukuki süreçleri başlattığını ve kimseye acımayacağını belirtmişti. Bu gelişmeler sonrasında Parlak’ın emniyetteki işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

Banu Parlak Klip Çektiği Şarkılar

  1. Narin Yarim
  2. Dura Dura
  3. Yana Yana
  4. İki Yüzlü

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu