Bilim ve Teknoloji

TikTok’ta Görünürlüğünüz FenomenYerim İle Artacak

instagram takipçi hilesi

Tiktok tıpkı pek çok sosyal mecra gibi günümüzde oldukça ünlü olan platformlardan birisidir. İnsanlar yemek tariflerinden tutun günlük yaşantılarını çektikleri kesitlere kadar her şeylerini dakika sınırlandırması ile Tiktok üzerinden yansıtır. Arkaya müzikler ya da komik gafların da eklenebileceği bu mecra neredeyse 7 yaşındaki insanlardan 70 yaşındaki insanlara kadar herkesin merak noktası haline gelmiştir.

fenimenyerim tiktok 434x405 1

Tiktok üzerinden para kazanan insanların sayısı da çok fazladır. İzlenme, beğeni ve takipçi oranına göre insanlar para kazanabilmekte aynı zamanda açtıkları canlı yayınlarda da kendilerine gelen hediyeler doğrultusuyla para kazanabilmektedir. Bunun için ise insanların sürekli olarak başka kişilerin hesaplarına düşerek görünürlüğünün artması gerekir.

Görünürlük arttırmak için en önemli şeylerden birisi de kesinlikle takipçi ve beğeni sayısıyla oluşur. Aynı zamanda attığınız videoların etiketlemeleri de insanların arattıkları şeylere göre öne çıkmanıza sebebiyet verecektir. Bununla beraber profillerinizde kurduğunuz düzenlemeler ve profilinizin herkese açık olması da çok büyük önem taşır. Pek çok firma beğeni ve takipçi satarak insanların görünürlüğünü arttırmasına yardımcı olur. Bunlar arasında FenomenYerim ise çok güvenilir olarak adlandırılanlardandır. Site üzerinden Tiktok takipçi satın al kelimelerini arattığınız zaman oldukça düşük fiyatlara orijinal, global ve sürekli olarak profil ziyareti yapan hesapların satıldığını görebilirsiniz.

Tiktok Abone Yükseltmek

tiktok takipci

İnsanların en çok merak içerisinde oldukları konulardan birisi de kesinlikle fenomenlik olmaktadır. Özellikle gençler bu konuda ellerinden gelen her şeyi yapmaktadır. Tiktok bunun için insanların yardımına koşan mecralardan birisidir. Abone yükseltmek insanların para kazanmasına yardımcı olur. Siz de abone yükselterek şunları elde edebilirsiniz;

  • Abone yükselttikçe firmalar tarafından da tanınacak ve ücretli ortaklıklar ile ürün tanıtımlarından para kazanacaksınızdır.
  • Sponsorlarınız da sizin reklamınızı yapacağından sürekli olarak etkileşim alacaksınızdır.
  • Trendleri takip ederek çekeceğiniz videolar sizi diğer insanlardan öne geçirecek ve izlenmeniz arttıkça daha fazla etkileşim ile abone, beğeni ve görüntülenmeye sahip olacaksınız.
  • Videoların çekileceği yerler, başlangıcı ve bitişi de çok büyük önem taşıyacağından sponsorlarınız bu konuda da size yardımcı olacaktır.

Görüntüleme arttırmak için Tiktok beğeni satın al işlemi de oldukça uygun olmaktadır. Beğenilerinizin fazla olması diğer insanların profillerine daha hızlı düşmenize sebep vereceğinden çok işlevseldir. Bir video yayınladığınızda fikirleriniz orijinal oldukça beğeni satın alarak daha çok kitleye ulaşıp ünlenme yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Bu şekilde zamanla yükselişe geçecek ve adınızı pek çok insana duyurmuş olacaksınız.

tiktok takipci

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu