Yerli Kadın Ünlüler

Banu Noyan

instagram takipçi hilesi

banu noyan 1

Tam adı: Banu Noyan
Doğum tarihi: ??. ??. ????
Doğum yeri: 
Boyu: 1.7 m
Ailesi: 
Eşi: Ayhan Işık (2007 yılında boşandı.), İbrahim Ata Çağlayan (2019 –    )
Çocuk (ları): Banu Miray Işık (2006 Doğumlu)
Mesleği: Tasarımcı, Modacı, Organizatör
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
imdb-logo

youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Banu Noyan Kimdir? Banu Noyan, ünlü, tasarımcı, modacı ve organizatördür. Üniversiteyi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü‘nde tamamlamıştır. Daha sonra yüksek lisans yapmıştır. Doktorasını ise New York Üniversitesi’nde İşletme üzerine yapmıştır. Türkiye’nin en önemli koreografi ve organizatörleri arasında bulunmaktadır.

Organizasyon ve Halkla İlişkiler dendiğinde akla gelen ilk isimlerdendir. Gerek ulusal gerek ise uluslarası pek çok organizasyonun altında bizzat imzası bulunmaktadır. Önde gelen sivil toplum kurumları ve sosyal yardımlaşma projelerinde görev almaktadır. Gençlik zamanlarında Basın ve Halkla İlişkiler alanında çeşitli kurum ve kuruluşlarda üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. Aynı zamanda moda gösterileri ve güzellik yarışmalarının koreografilerini hazırlamıştır.

Banu Noyan, 2007 senesinde yollarını ayırdığı eski eşi Ayhan Işık‘tan 2006 doğumlu Banu Miray Işık adında bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. 2009 yılının sonlarına doğru da oyuncu olan Özgür Özgülgün ile birlikteli yaşamıştır. 2018 yılında Artistik Sanatlar Akademisi adlı bir yer kurmuştur. Sektöre yeni ve tecrübeli gençleri kazandırmak için çalışmaktadır. Reyhan Karaca, Hüseyin Avni Danyal, Derya Alabora, Murat Atıl, Akasya Asıltürkmen Hazım Kötmükçü, Çağnur Gürsan ve Neslihan Yargıcı gibi usta isimler Artistik Sanatlar Akademisi’nde görev almaktadır.

Noyan, 24 Ağustos 2019 tarihinde reklamcı ve yüksek bilgisayar mühendisi olan İbrahim Ata Çağlayan ile Hollanda Amsterdam‘da bulunan Türkiye Büyükelçiliği‘nde dünya evine girmiştir. Nikahı Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan kıymıştır.

Banu Noyan, 25 Kasım 2019 tarihinde Acun Ilıcalının sahibi olduğu TV 8 ekranlarında başlayan Doya Doya Moda” adlı programda jüri üyesi olarak yer almaktaydı. Noyan’a bu yarışmada Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez eşlik etmekteydi. Banu Noyan, 7 Şubat 2020 günü işlerinin yoğun olması sebebi ile yarışmadan ayrıldı. Onu yerine yarışmaya Seray Sever jüri üyesi olarak katıldı. Doya Doya Moda yarışması her gün TV 8 ekranlarında yayınlanmaktadır.

Banu Noyan Üyesi Olduğu Sivil Toplum Kuruluşları ve Yaptığı Görevler

  1. Vefa Spor Kulübü – Yönetim Kurulu Üyesi
  2. Türk Kalp Vakfı – İletişim Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi
  3. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği – Yüksek Dayanışma Şura Üyesi
  4. Çocuk Şuçlarını Önleme Derneği – Proje Koordinatörü
  5. Popsav Popüler Müzik Sanatları Vakfı – Yönetim Kurulu Üyesi

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=pGyl_ZvQasA

https://www.youtube.com/watch?v=4DcZu2zltpg

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.İnfo

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu