Ay Burcu Nedir? Özellikleri Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Ay Burcu Nedir? Özellikleri Nelerdir? Astrologlar, her birimizin hayatımızın yönleri hakkında bize farklı okumalar verebilecek hem bir ay hem de bir güneş burcuna sahip olduğumuza inanırlar. Eğer geleneksel burcunuzdaki özelliklerden koptuğunuzu hissettiyseniz, bunun nedeni Ay’ın duygusal kişiliğiniz üzerindeki etkisini göz ardı ediyor olmanız olabilir.

Ay Burcu Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Ay burcunuz güneş burcunuzdan farklıdır. Çünkü doğum anınızdaki ayın konumuna göre hesaplanır. Ay burçlar kuşağında hızla hareket ettiğinden, her burçta çok uzun süre kalmaz. Bu nedenle güneş ve ay burçlarınızın farklı olması muhtemeldir.

Ay burcunda da güneş burcunda da olduğu koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık gibi burçlar yer almaktadır. Fakat burcunuz güneşe göre değil aya göre belirlenir.

Ay Burcumu Nasıl Öğrenebilirim?

ay burcu nedir 3

Ay burcunuzla ilgileniyorsanız, doğduğunuz andaki gökyüzünün anlık bir görüntüsü olan doğum haritanıza göz atmak iyi bir fikirdir. Yedi gezegenin, Ay’ın ve Güneş’in konumunu ve o sırada işgal ettikleri takımyıldızını paylaşır.

Bir astrolog doğum haritanızı bir araya getirebilir. Google’da da arama yaptığınızda bu konu hakkında pek çok bilgi bulunmaktadır. Ay burcunuzu hesaplamak için ihtiyacınız olan tek şey doğum tarihiniz ve doğduğunuz saattir. Bu bilgileri girdikten sonra ay burcunuzu öğrenebilirsiniz.

Ay Burcu Neyi Ortaya Çıkarır?

ay burcu nedir 4

Ay burçlarının özellikleri güneş burçlarına benzerdir. Ancak astrologlar bunların duygularınızı ifade etme ve diğer insanların duygularına yanıt verme şeklinize uygulandığına inanırlar. Uzmanlar ayrıca ay burcunuzun iyi bir astrolojik aşk eşleşmesi için güneş burcunuzdan daha iyi bir gösterge olabileceğini söylüyor. Örnek vermek gerekirse, şehvetli bir Koç burcuysanız, öfkenizi kontrol etmekte ve tartışmaları dağıtmakta zorlanabilirsiniz. Ancak aynı zamanda ilişkilerde tutkulu, öngörülemez ve spontansınız demektir.

Bu arada Başak burçları, fazla düşünme eğiliminde olan iletişimcilerdir. Ancak diğer insanların duygularına her zaman duyarlılık ve saygıyla yaklaşırlar. Sonuç olarak, astrolojide doğum tarihinizden daha fazlası vardır. Yıldızların gücüne inansanız da inanmasanız da, uzmanlar her iki burcunuz hakkında bilgi edinmek için zaman ayırmanın astrolojik yapınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olabileceğini söylüyor.

Ay Burcunun Özellikleri Nelerdir?

ay burcu nedir 2

Her burçta olduğu gibi ay burcunda da belirli kişilik özellikleri vardır. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir;

  • Kişinin egosunu ve motivasyonlarını belirlemesi ay burcuna bağlıdır.
  • Sizi harekete geçiren veya bir ilişkide neye ihtiyacınız olduğu da ay burcunun belirlediği özelliklerden biridir.
  • Sizinle ilgili başkalarının bilmediği gerçekler Ay burcunuzda gizlidir.
  • Ay burcunu da iç sesiniz gibi düşünün. Ay burcunuz düşüncelerinizi ve duygularınızı yansıtır.
  • Saplantılarınız, özlemleriniz ve korkularınız da Ay burcunuzun tanımlayıcı özelliklerinden biridir.

Ay burcu birçok özelliği belirler. Bu özelliklere ek olarak, Ay burcunu bilmenin başkalarını gerçekten anlamaya yardımcı olduğu iyi bilinmektedir. Bu durumda Ay burcunuzu bilmek hem kendiniz hem de başkaları için çok etkili olabilir ve daha güçlü ilişkilere yol açabilir.

Ay Burcu İle İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu