İkizler Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

İkizler Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu

Balık burcu erkeği ve İkizler kadınının güncel örneklerine baktığımızda pek uyumlu oldukları söylenemez. Balık burcu erkeği ile İkizler kadınının burçları pek uyumlu değildir. Bu iki burcun ilişkilerinde sorunları olabilir. Balık burcu erkekleri ve İkizler kadınları çok farklı kişiliklere sahiptir. Balık erkeği romantik ve şehvetli, İkizler kadını ise oyuncu, sosyal ve eğlencelidir.

İkizler Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu

Balık burcu erkeği, romantik ve duygusal tavırlarıyla İkizler kadınını etkileyebilir. İkizler kadını ise güzelliği ve canlılığıyla Balık erkeğine enerji verir. İkizler kadını bakımlı olmayı sever, Balık burcu erkeği de öyle. Balık erkeği ve İkizler kadını birbirlerini üzmemeye ve kırmamaya dikkat ederler. Çünkü Balık su elementi, İkizler ise hava elementidir. İkizler burcu kadını, Balık burcu erkeğine daha nazik ve uyumlu yaklaşarak aralarındaki sorunlara çözüm bulabilir.

İkizler Burcu Kadını ve Balık Erkeği Aşk Uyumu

Balık burcu erkeği ile İkizler kadını arasındaki aşk uyumu çok düşüktür. Bu iki burç, kısa süreli ilişkilerde ortaya çıkan sorunları çözebilir ancak uzun süreli bir ilişki içinde yaşarlarsa mutlu olma ihtimalleri daha düşüktür.

Aşk uyumunda yükselmek için her iki burcun da feda edilmesi gerekir. Bu iki burç nadiren birlikte mutlu bir aşk yaşarlar. Bu iki zodyak işareti zıttır. İkizler kadınları, bu iki burcun iyi anlaşabilmesi için kişiliklerinden çok fazla taviz vermek zorundadır.

ikizler burcu kadini ve balik erkegi uyumu2 768x511 1

Balık burcu erkeği ile İkizler kadını arasındaki aşk uyumu yüksek olsa da anlaşmazlıklar da yaşanabilir. Bu yüzden başlamaması gereken bir aşk olarak nitelendirebiliriz.

İkizler Burcu Kadını ve Balık Erkeği Cinsellik Uyumu

Hassas Balık burcu erkeği ile oyuncu ve acımasız İkizler kadını arasındaki cinsel uyum da düşüktür. Bazı durumlarda cilt uyumu sağlanabilir ancak genel olarak uyumlu değildirler. Bu iki burç birlikteyken ne kadar sorunlu olsalar da yatakta uyum içinde birbirlerini dinlerlerse çok anlayışlı olacaklardır.

ikizler burcu kadini ve balik erkegi uyumu1 768x431 1

İkizler Burcu Kadını ve Balık Erkeği Evlilik Uyumu

Evliliklerinde ikisi de sıcak bir yuva kurmak için çok çalışırlar. Ancak bir Balık burcu çocukları çok sever, bu nedenle aileye kendini adamış bir baba olmuştur. Ailesini dış dünyadan korumaya çalışır. Ancak İkizler kadını dışarıya daha düşkün olabilir. Sonuç olarak, olumsuz bir evlilik yaşayabilirler.

İkizler Burcu Kadını ve Balık Erkeği Arkadaşlık Uyumu

ikizler burcu kadini ve balik erkegi uyumu3

Balık burcu erkeği ile İkizler kadını arasındaki arkadaşlık uyumu bazen güçlü bazen de zayıftır. Birlikteyken birbirlerini kırmamaya özen gösterirler ama Balık erkeği herhangi bir İkizler kadınından daha hassastır.

İkizler Burcu Kadın ve Balık Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Bu iki burç pek iyi anlaşamazlar. İkizler kadınları daha girişken ve eğlenceliyken, Balık erkekleri daha sakin, hassas ve içine kapanıktır. Bu iki işaret arasında mutlaka çatışmalar olacaktır ve birbirlerine anlayış gösterilmelidir.

İkizler kadını harekete, enerjiye, değişime ve sohbete ihtiyaç duyar, evde kalmayı sevmezler, arkadaşlarla takılmayı çok severler. Balık burcu ise partnerinin faaliyetlerinden ve bir grup arkadaştan yorgun düştüğü için evde kalmayı tercih eder, bu nedenle aralarındaki iletişim uyumlu değildir.

ikizler burcu kadini ve balik erkegi uyumu5

İki burç çok farklı konuları sever. Balık erkeği on iki takımyıldızın en duygusal adamlarından biridir ve İkizler kadını en aktif takımyıldızlardan biridir. İkizler kadını sorunlarla karşılaştığında sorunu analiz eder ve Balık erkeği sezgisel olarak sorunu çözer.

İkizler Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu