Astroloji ve Burçlar

Akrep Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Akrep Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

Aslan burçları özellikle aslan burcu erkekleri, lider vasfı taşıdıkları için ön planda olmayı çok severler. Akrep burcu kadınları da aynı şekilde bir ortamda dikkat çekmeyi çok severler. İki burcunda egoları fazlasıyla yüksektir.

Sürekli pohpohlanmak ve övülmek isterler. Akrep burcu kadınları genel olarak çekici kadınlardır. Akrep burcu kadını ve aslan burcu erkeğinin uyumu yüksektir. Otoriterin korunduğu, romantikliğin yüksek olduğu bir birliktelik olacaktır.

Genel olarak uyumları yüksek olan bu ikilinin aşk, cinsellik, evlilik ve arkadaşlık uyumlarını da detaylı olarak sizlerle paylaştım.

akrep burcu kadini ve aslan erkegi uyumu3

Akrep Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Aşk Uyumu

Akrep burcu kadını ve aslan burcu erkeği dikkat çekmeyi seven insanlardır. Aşk hayatlarında sevgi, romantiklik, ilgi ve uyum gibi konulara çok önem verirler. İkisi de ilişkiden hemen hemen aynı şeyleri beklerler. Bu yüzden uyumları oldukça yüksektir. İki burç insanı da zeki insanlardır.

Aralarındaki tek problem akrep burcu kadınlarının sevgisini belli etme noktasında tıkanmasından kaynaklı olabilir. Aslan burcu erkekleri sevdikleri zaman, duygularını çok rahat dile getirirler. Her konuda partnerlerine karşı açık olmak isterler. Fakat akrep burcu kadınları sevginin, güçsüzlük olduğunu düşünüp, sevgisini tam anlamıyla göstermeyebilir.

Akrep Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Cinsellik Uyumu

akrep burcu kadini ve aslan erkegi uyumu5

İkisinin de lider vasfı taşıyor olması, cinsellikte de yaşanacaktır. Yatak uyumları ve ten uyumları oldukça yüksektir. Fakat birbirlerine karşı yönlendirmeye girerlerse iki tarafta zararlı çıkacaktır. Yatak uyumunu, günlük yaşantıdaki gibi yakalayabilirler.

Akrep Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Evlilik Uyumu

Akrep burcu kadını ve aslan burcu erkeği oldukça baskın karakterlere sahiplerdir. Fakat ilişkilerinde bunu genelde göstermezler. Birbirlerini anladıklarında, aşk hayatları romantik ve tutkulu geçecektir. Evlilik içinde aynı durum söz konusu olur. Aşk hayatını nasıl tutkulu geçirirlerse, evlilik hayatını da aynı şekilde geçirirler. Birbirlerini dengede tutarlar.

Akrep Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Arkadaşlık Uyumu

akrep burcu kadini ve aslan erkegi uyumu1

Akrep burcu kadını oldukça zekidir. Aslan burcu erkekleri içinde aynı durum söz konusudur. Arkadaşlıkları genel olarak uyumlu değil gibi gözükse de birbirleriyle konuşacakları konular hiç bitmez. Sürekli olarak görüşürler. Ancak egolarını arkadaşlıklarında ortaya çıkarırlarsa çatışacaklardır. Egolarını bir kenara bırakıp tamamen keyifli vakit geçirmeye odaklanmalılardır.

Kalabalık bir arkadaş grubunda genelde akrep burcu kadını ve aslan burcu erkeği dikkat çekerler. İkili birbirlerini arkadaş ortamında fark ederse bu arkadaşlık aşka dönüşebilir. Aslan burcu erkekleri, akrep burcu kadınının çekiciliğine hayır diyemez. Akrep burcu kadını ise aslan burcu erkeğinin zekasından etkilenecektir.

Akrep Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Çocuk ruhlu olan iki burç oldukça iyi anlaşır. Hemen hemen karakterleri birbirine benzer. Bu benzerlik kimi zaman çatışmaya sürüklese de genel olarak dengeyi kurarlar. Denge kurulduktan sonra aşk mutlaka evliliğe dönüşecektir.

akrep burcu kadini ve aslan erkegi uyumu4

Aynı zamanda arkadaşlık ilişkilerinde de eğer birbirlerine karşı egolarını göstermezlerse, aşka dönüşecektir. İkilinin konuşacak konuları hiç bir zaman tükenmez. Akrep burcu kadınının ve aslan burcu erkeğinin kıvrak zekasıyla sürekli olarak yeni şeyler üretirler. Bu da ilişkinin monotonlaşmasını engeller.

Akrep Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu